Beata Tadla zdradziła, co zrobi z wygraną z ''Tańca z Gwiazdami''. Nie wszystko wyda na siebie. Ma uroczy prezent dla Jana Klimenta

Beata Tadla zgarnęła w ostatniej edycji ''Tańca z Gwiazdami'' główną nagrodę. Dziennikarka postanowiła, że wygrane pieniądze wykorzysta, żeby podziękować swojemu partnerowi, Janowi Klimentowi.

Beata Tadla dzięki wygranej w ''Tańcu z Gwiazdami'' stała się bogatsza o 100 tysięcy złotych. Nie jest samolubna i postanowiła, że okaże też wdzięczność swojemu nauczycielowi tańca, Janowi Klimentowi.

Na co Beata Tadla wyda wygraną z ''Tańca z Gwiazdami''?

Beata Tadla chce za te pieniądze zorganizować sobie wakacje życia. Zamierza pojechać ze swoim synem na Kubę, a później do USA. Ale to nie wszystko. Co zrobi z wygraną?

Dziennikarka zamówiła prezent dla Jana Klimenta. A to bardzo znaczący prezent, chce bowiem dać swojemu partnerowi, z którym wytańczyła wygraną, replikę Kryształowej Kuli - donosi ''Super Express''.

Wszystkim, którym się wydaje, że ten symboliczny prezent to trochę za mało, przypominamy, że również Jan Kliment dostał pokaźną sumę za wygranie tej edycji programu. Co prawda nie było to 100 tysięcy złotych, a 50 tysięcy złotych, ale też nie ma na co narzekać. To w końcu jego druga wygrana z rzędu.

Tadla nie wszystko wyda jednak na przyjemności. Oprócz wakacji i Kryształowej Kuli z wygranej opłaci pewnie kredyt na dom, z którym została po głośnym rozstaniu z Jarosławem Kretem.

Na co Jan Kliment przeznaczy swoją wygraną?

W rozmowie z Plejadą, Jan Kliment zdradził, że część pieniędzy chce przeznaczyć na wsparcie schroniska dla zwierząt. Namówiła go do tego żona. Również on postanowił za wygraną pojechać na fajne wakacje. Co więcej, jako rodowity Czech, postanowił kupić sobie dobre piwo. Z całą pewnością zasłużył.

A Wy cobyście zrobili z takimi pieniędzmi?

JAB

Pytamy jedynie o Europę, zdobędziesz komplet punktów?
1/23Monarchią nie jest:
Zobacz także
 • Beata Tadla, Jarosław Kret Kret walczy o Tadlę. "Wysyła jej kwiaty, upominki i listy miłosne". Podsumowała to krótko, ale dosadnie
 • Beata Tadla Beata Tadla znowu zakochana? Dostała bukiet czerwonych róż od adoratora
 • 'Taniec z gwiazdami' Tadla wygrała "Taniec z gwiazdami". Kret chciał jej pogratulować, ale ona... Trochę się tego spodziewaliśmy
Komentarze (5)
Beata Tadla wygraną z ''Tańca z Gwiazdami" przeznaczy na prezent dla Jana Klimenta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Moussa

  Oceniono 5 razy 3

  Kupiłbym prezerwatyw i porozdawał na najbliższej miesiecznicy erotycznej, żeby się pisowcy nie rozmnażali.

  Dochodzić w trakcie mogą, ale żeby dzieci z tego nie było.

  Miejmy nadzieję, że chemioterapia pomogła i prezes wkrótce wróci i będzie dochodził na drabince (do prawdy).

 • Gość: Maniek

  Oceniono 2 razy 2

  też kupiłabym bilet na Kubę. Jarosławowi, w jedna strone

 • dodosdontquack

  Oceniono 6 razy 2

  Ten dupek zostawil ja z kredytem? Jeszcze fajniejszy typ niz myslalem... A Klimentowa, jak to mawiaja, piekna i dobra. Chetnie bym im to piwo postawil.

 • krzysio333

  Oceniono 2 razy 0

  Ojej!. Wzruszyłem się.

 • Gość: Chujzłapany

  Oceniono 6 razy 0

  A odpalić Matołuszowi, Pamprezesowi, Bredzińskiemu, Przyłębskiej i milionowi urzędników nie łaska?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX