Justin Bieber ledwo rozstał się z Seleną, a już oświadczył się innej. Piosenkarka jest w szoku, ale ma też dziwne podejrzenia

Justin Bieber zaręczył się z Hailey Baldwin po miesiącu spotykania. Selena Gomez, z którą rozstał się w marcu, jest w szoku.

W niedzielę media obiegła zaskakująca informacja: Justin Bieber zaręczył się z Hailey Baldwin. Para spotykała się bardzo krótko w 2016 roku, potem piosenkarz zaliczył kilka niezobowiązujących romansów, a pod koniec 2017 roku wrócił do swojej wieloletniej miłości, Seleny Gomez. Jednak po raz kolejny związek tej dwójki nie przetrwał próby czasu i Justin po rozstaniu szukał pocieszenia u Hailey. Jak widać skutecznie. Zaledwie po miesiącu spotykania Kanadyjczyk oświadczył się modelce. 

Selena Gomez nie może w to uwierzyć 

Serwis HollywoodLife.com dotarł do osoby z otoczenia Seleny Gomez, która zdradziła, jaka była reakcja piosenkarki na sensacyjną wiadomość. 

Selena była w wielkim szoku. Oniemiała, gdy usłyszała, że Justin poprosił Hailey o rękę. Nie może w to uwierzyć, bo nie sądziła, że to poważna relacja.

Tej reakcji się nie dziwimy, ale kolejne doniesienia są już nieco dziwne. Selena podobno wierzy, że Justin wysyła jej sygnały, że dojrzał i jest gotowy na poważne zobowiązania. I tylko dlatego oświadczył się Hailey by znów ją odzyskać. Pokręcone? To mało powiedziane. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń w tej toksycznej relacji. Bo to na pewno nie jest koniec. 

Selena Gomez i Justin Bieber znowu się rozstali. Czy tym razem na dobre?

WJ

Więcej o:
Komentarze (17)
Justin Bieber ledwo rozstał się z Seleną Gomez, a już oświadczył się innej. Piosenkarka jest w szoku, ale ma też dziwne podejrzenia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 7

  Szkoda mi tego chłopaka... szybko zaczął karierę, szybko zaczął zadawać się z kobietami, wpadł w tryby złej maszyny, jest ubogi emocjonalnie i czy kiedykolwiek spotka prawdziwa miłość. Wątpię.

 • londonerr

  Oceniono 14 razy 6

  Ta Gomez to jest dopiero tępa dzida skoro dorabia filozofię do działań tego kmiota. Pseudoartysty.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy -6

  Ludzie naprawdę nie potrafią zrozumieć, że związek Seleny i Justin'a jest już dawno skończony?Justin ma narzeczoną, z którą jest szczęśliwy i to jest najważniejsze. Selena nie ma tutaj nic do gadania, bo życie Justin'a nie powinno ją interesować. Ich relacja od samego początku była niewypałem. Ciągłe rozstania i schodzenia się nie miały sensu, co sprawiało, że ten "związek" był żałosny. Ludzie, zrozumcie, że Jelena JUŻ DAWNO SIĘ SKOŃCZYŁA i nie ma potrzeby ciągłego powracania do przeszłości i robienia z Justin'a tego najgorszego, bo w końcu znalazł kobietę, która na niego zasługuje. Poza tym, Justin sam w poście na instagramie napisał iż spotyka się z Hailey od 7 miesięcy. Po prostu oboje przez tak długi czas to ukrywali, bo nie chcieli czytać podobnych i śmiesznych artykułów jak ten. Dajcie im żyć i zamknijcie rozdział z jego byłą, bo te czasy już nigdy nie wrócą, ponieważ Hail i Jay rozpoczęli nowy rozdział. Wspólnie. Szczęśliwi, zakochani i świadomi swoich uczuć do siebie. Dziękuję i życzę miłego życia bez wchodzenia z butami w czyjeś życie ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX