Andrzej Brzeski zmarł w wyniku choroby nowotworowej. Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb

Andrzej Brzeski nie żyje. Zmarł w wieku 68 lat

Andrzej Brzeski nie żyje. Zmarł w wieku 68 lat (fot. strafapiosenki.pl)

W piątek 29 czerwca zmarł Andrzej Brzeski. Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb aktora?

Andrzej Brzeski zmarł w wieku 68 lat w wyniku choroby nowotworowej. O śmierci aktora poinformował na swoim Facebooku Piotr Bakal. 

Andrzej Brzeski nie żyje

Z ogromnym żalem informuję, że dziś w nocy, tj. 29 czerwca 2018 r. w wyniku choroby nowotworowej zmarł ANDRZEJ BRZESKI, jeden z wybitnych polskich poetów piosenki, związany z festiwalem OPPA od jego powstania. Uprzejmie proszę o udostępnianie tej smutnej wiadomości. O dacie i miejscu pogrzebu zawiadomię niebawem - napisał.

Andrzej Brzeski - kiedy pogrzeb?

Otwarty pogrzeb aktora odbędzie się  9 lipca o godzinie 12:00 w kościele Św. Karola Boromeusza na warszawskich Starych Powązkach. Brzeski zostanie pochowany w rodzinnym grobie.

Role filmowe Andrzeja Brzeskiego

Aktor szerszej publiczności był znany z ról serialowych. W ''Na Wspólnej'' zagrał Jana Kaweckiego, zaś w ''Złotopolskich'' Mieczysława Bolesława Dąbka. Pojawił się też w ''M jak miłość''. Grywał też w serialach takich jak ''Plebania'', ''Samo życie'', ''Czułość i kłamstwa'', ''Na dobre i na złe''. Jego ostatnie role to epizody w produkcji ''Przyjaciółki'' , ''Prawo Agaty'' czy ''Usta usta''.

MT

Szaflarska, Pyrkosz, Vetulani, Wodecki. Odeszli w 2017 roku, ale zostają w naszej pamięci

Co wiesz o polskich alkoholach? Maksimum punktów zdobędzie wyłącznie prawdziwy znawca
1/15Klasyczna siwucha to:
Zobacz także
  • Pogrzeb Ireny Szewińskiej / Andrzej Duda i Agata Duda Pogrzeb Ireny Szewińskiej. Ikonę sportu pożegnali sportowcy i para prezydencka
  • Irena Szewińska Irena Szewińska nie żyje. Prywatnie była kochaną żoną i matką. "Zmagała się z chorobą, ale ostatnio dobrze się czuła"
  • Jarosław Kozidrak Znana jest przyczyna śmierci Jarosława Kozidraka. Na co zmarł brat Beaty Kozidrak?