Wystarczył jeden kontrowersyjny występ w TV, a mówiła o niej cała Polska. Teraz wzięła sekretny ślub

5 lat temu cała Polska mówiła o kontrowersyjnym występie Patty w ''Dzień Dobry TVN''. Teraz okazuje się, że tajemnicy wyszła za mąż.

Patty, czyli piosenkarka Patrycja Dłutkiewicz, wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem. Nikomu nic wcześniej nie powiedzieli.

Patty wyszła za mąż

Patrycja Dłutkiewicz 16 czerwca 2018 r. wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera, Michała Workowskiego. Para trzymała wszystko w tajemnicy aż do ostatniej chwili. O ślubie dowiedzieliśmy się dopiero tydzień później.

Młodzi pobrali się w Kościele św. Antoniego Padewskiego w Łodzi. Na weselu były obecne tylko najbliższe im osoby - rodzina i przyjaciele. Patty o swoim ślubie powiedziała:

''Dzień ślubu był jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu, spędzonym w towarzystwie najważniejszych i najbliższych dla nas osób.''

Panna młoda nad swoją suknią ślubną pracowała razem z projektantką blisko rok. Chciała, żeby była wyjątkowa - informuje menegerka Patty, Angelika Konkol. Panna młoda założyła długi welon, zaś suknia miała koronkowy gorset i rozkloszowaną spódnicę z tiulu.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Następnego dnia nowożeńcy wyruszyli w podroż poślubną.

Patty - kim jest?

Patrycja Dłutkiewicz zasłynęła 5 lat temu dzięki kontrowersyjnemu występowi w ''Dzień Dobry TVN''. To wtedy popularna stała się też niejaka Andżelika Fajcht, która robiła najdziwniejsze miny w trakcie gry na gitarze, którą trzymała odwrotnie niż powinna. Dziewczyny wystąpiły też bardzo roznegliżowane. Patty wypuściła wówczas hit ''Nie ma nas (zabiłeś tę miłość)'', który do tej pory obejrzano 38 mln razy na YouTubie.

JAB

Więcej o:
Komentarze (21)
5 lat temu wszyscy o niej mówili, teraz Patty wzięła sekretny ślub
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dante_waw

  Oceniono 58 razy 58

  Kim jest ta pani... i gdzie ja do cholery mieszkam??? skoro "mowila o niej cala Polska" a ja nie moge bzdziagwy skorajrzyc i nikt mi o niej nie mowil..... czy cos stracilem

 • Gość: jak

  Oceniono 48 razy 46

  Mówiła o niej cała Polska????? To ja chyba ku rwa na Karaibach mieskam.

 • yuraathor

  Oceniono 34 razy 34

  nie słyszałem

 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy 22

  cola Polska o niej mowila?matko do ciebie,musialo byc,ze ja gdzies indziej w tm czasie bylam,ale gdzie ja bylam?ja nie wiem....co mnie ominelo?ktoz to jest?

 • Gość: Polak

  Oceniono 15 razy 15

  'Okazuje się że tajemnicy wyszła za mąż'
  Co to za bzdety?
  Gdzie składnia i sens zdania?
  Czy to 'tajemnicy '' wyszła za mąż?
  Kogo wy tam macie do pisania?

 • Gość: kiaa

  Oceniono 9 razy 7

  Welon z Aliexpress :D

 • Gość: Tralala

  Oceniono 7 razy 7

  No i...?

 • Gość: filament

  Oceniono 5 razy 5

  Ten "pan młody" to jakiś kark z mafii?

 • Oceniono 6 razy 4

  Sensacje dnia wiadomość również na tyle ważna, że przebija i zasłania wstyd porażki naszej reprezentacji w Rosji ta pseudo piosenkarka z YouTube Jaki kolor majtek miała w trakcie ślubu, Podajcie dokładne menu Jakie było na weselu i jaki gatunek wódki!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX