Dawid Kwiatkowski jest już milionerem! Ma zaledwie 22 lata, a w tym roku zarobi rekordową sumę. Na czym?

Dawid Kwiatkowski na scenie jest już pięć lat. Tyle wystarczyło, żeby 22-latek ustawił się na całe życie. Na czym zarabia swoje miliony?

Zarobki Dawida Kwiatkowskiego postanowił podsumować Pudelek. Z wyliczeń portalu wynika, że chłopak jest już milionerem. Okazuje się, że tylko w tym roku zaledwie 22-letni wokalista zgarnie aż 10 milionów złotych, co czyni go jednym z najlepiej opłacanych artystów w Polsce. Oczywiście piosenkarz okrągłe sumy kasuje nie tylko za wydawanie muzyki. Jego imperium rozkwita z roku na rok.

Na czym zarabia Dawid Kwiatkowski?

Dawid Kwiatkowski za jeden koncert inkasuje ponoć minimum 28 tysięcy złotych, a tych w najbliższym czasie ma zaplanowanych ponad sto. Przez rok konto młodego artysty zasili zatem kwota rzędu prawie 3 milionów złotych. Do tego należy doliczyć pensję za bycie jurorem w "The Voice Kids". Jego dniówka to według plotek 30 tysięcy złotych, co daje 200 tysięcy złotych za jeden sezon.

Nie można zapomnieć o obozach muzycznych dla fanów, które Dawid Kwiatkowski organizuje już od jakiegoś czasu. Wstępnie obliczono, że zimowe i wakacyjne turnusy to łącznie prawie 2 miliony złotych przychodu.

Redaktorzy wspominają także o pierwszej książce Kwiata zakontraktowanej podobno na 100 tysięcy złotych, czterech dużych umowach reklamowych po pół miliona każda, sklepie z ubraniami i postach sponsorowanych na Instagramie. Łącznie tegoroczne zarobki Dawida Kwiatkowskiego podsumowane zostały na 10 milionów złotych.

Dawid Kwiatkowski to biznesmen

Dawid chce inwestować w nowe pomysły i w siebie. Zaczynał w bardzo młodym wieku, a teraz świętuje pięć lat na scenie. Przez tak intensywne lata pod względem muzycznym, chciał rozwijać się biznesowo, co, jak widać, mu wychodzi - powiedział menadżer Kwiatkowskiego w rozmowie z serwisem.

BK

Więcej o:
Komentarze (9)
Dawid Kwiatkowski w wieku 22 lat jest milionerem! W tym roku zarobi rekordową sumę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 13 razy 9

  Kto to?

 • zzz.zzzz

  Oceniono 10 razy 4

  W życiu o pizdusiu nie słyszałem, a żyję trochę i, ten-tego, nieco się interesuję. Kto i ile mu płaci - jego sprawa (jak piłkarzom), nie zazdroszczę, każdy orze jak może. Ale żeby ze szczyla robić jakiegoś herosa, ile to on nie zarobi - śmieszne w sumie...

 • cezar85

  Oceniono 4 razy 4

  nie znam typa, ale niech mu idzie jak najlepiej

  szkoda tylko, że polskich artystów scenicznych znam tylko z afer

  a żadnego z nawet cienkiej muzy

 • adalberto3

  Oceniono 3 razy 1

  Może to pralnia brudnych pieniędzy ? Czy to tenor, czy baryton ?

 • Gość: Honia

  0

  No tak ale kto to jest wogole ?

 • Gość: Dawid

  Oceniono 1 raz -1

  Czy to dziecko potrafi dobrze śpiewać?nie znam jego żadnej piosenki, to sie nazwywa zacofaniem .Takie sumy zarabia ten młodzieniec w tym wieku -nie wierze, ale może dlatego że ma inną orientację tak jak jego brat.

 • cezar85

  Oceniono 3 razy -3

  widać, że chłopak jest odważny, idzie pod prąd i nie kieruje się modą

  ja bym sobie nie wydziarał wyjątkowo włochatego penisa na ramieniu

  szacun

 • Gość: Jan_Krzysztof_Bielecki

  Oceniono 8 razy -4

  Wspaniale, Polak, z którego jestem dumny. Oby tak dalej, powodzenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX