Kaczoruk jednak nie jest z Wojewódzkim? Wygląda na to że kupiła sobie nowe mieszkanie. Gubimy się w tej historii miłosnej

Renata Kaczoruk kupiła nowe mieszkanie? Na to mogą wskazywać nagrania na Instagramie.

W połowie maja Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się. Modelka wyprowadziła się od dziennikarza i ruszyła dalej.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki wrócili do siebie?

Niespełna miesiąc po rozstaniu para jednak została widziana na randce. Pojawił się też inny dowód, który miałby świadczyć, że do siebie wrócili - modelka wrzuciła na Instagram zdjęcie z mieszkania Wojewódzkiego.

Renata Kaczoruk kupiła mieszkanie

Najnowsze nagrania na Instagramie Kaczoruk i jej bliskiej koleżanki, Oli Żebrowskiej, wprawiają nieco w zmieszanie. Wygląda na to, że jednak nie zamieszkała ponownie z Wojewódzkim, a kupiła swoje mieszkanie. Nagrała krótkie wideo z nowego lokum. Skąd wiadomo, że jest nowe? Żebrowska również pochwaliła się nagraniem i podpisała je: parapetówka.

My trochę już gubimy się w tej historii miłosnej. Myślicie, że zeszli się, ale chwilowo będą mieszkać osobno? A może po ostatniej randce doszli do wniosku, że nie ma już dla nich szansy i stąd te zmiany u Kaczoruk?

MT

Więcej o:
Komentarze (13)
Kaczoruk jednak nie jest z Wojewódzkim? Wygląda na to że kupiła sobie nowe mieszkanie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Niezalezna.pl

  Oceniono 8 razy 6

  My się nie gubimy, my mamy to w d.

  Nas interesuje kogo posłowie podrywają w czasie miesięcznic erotycznych i co robia gdy prezes dochodzi do prawdy na drabince. Oni tez pewnie dochodzą.

  Kto by sie zajmował jakąs panią Kaczeniec, prezes ma podobno juz przerzuty z kolana i czas go wesprzeć patriotycznie i psychicznie śpiewając mu pod domem

  "Anielski orszak"oraz

  "W mogile ciemnej"

  I paląc znicze...

 • Oceniono 2 razy 2

  Nie macie ciekawszych informacji. Kaczorek jest czy nie jest z Wojewódzkim, kogo to obchodzi. To ich prywatna sprawa. Może jakiś ciekawszy temat panowie byle nie Rozenek i Majdan 😠

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Skoro przyjaźni się z Ola Żebrowską to musi być fajna

 • Gość: pierre fucks marcin

  Oceniono 1 raz 1

  1) Grzegorz du stinkst, a ja, Nort-osa negocjuje kontrakt z deweloperem 2) ona śpi u niego w skarpetach starego 3) toaleta w Hybrydach to nie jest sport dla facetów z popsutym głosem 4) Cambridge bo ona tam sie rozpływała przed nim, to zmieszaj mu z Oxfordem z tą grubaską 5) to nie o on z nią tylko Polacy w Londynie i Amerykanie przed Graduate House; 6) Requiem Uhrlaua 7) łyżeczka ortodontki a i kumite 8) ty niepoważny jesteś 9) z którego konta ten telefon? z utrat przyjemności z podróży.

 • Gość: algore

  Oceniono 1 raz 1

  my się tez gubimy. wróćmy do tej historii za 5 lat i zobaczymy jak było naprawdę

 • Gość: Gość

  0

  Mądra kobieta, ma kasę i chce mieć swoje lokum, które da jej niezależność

 • Gość: facet - problem

  0

  te, mski fotograf z ciemni - osłona wojskowa jest z satelitą wojennym, detonacja punktowa samochodu albo klatki schodowej jak podejdą od huni czy honda - ryka. nie ma sie co po fiutach głaskać, mówie jak jest.

 • Gość: Wiki

  Oceniono 2 razy 0

  A nie może być z Wojewódzkim i z nim mieszkać a jednocześnie kupić sobie mieszkania , urządzić go i później wynajmować?? Tacy durni jesteście .

 • Gość: Oris

  Oceniono 2 razy 0

  Do krojenia pizzy służy specjalny nóż do pizzy. Jak widać Żenulka była, jest i pozostała żenująca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX