Blue Ivy zobaczyła swoich rodziców w łóżku. Nie dziwimy się jej reakcji. Zawstydzenie to mało powiedziane

Beyonce i Jay-Z zabierają czasem swoją córkę Blue Ivy na swoje koncerty. W trakcie jednego z nich dziewczynka zobaczyła film z rodzicami w łóżku. Jej reakcja była doskonała i bardzo zrozumiała.

Beyonce i Jay Z są właśnie w trakcie OTR II Tour. Na koncertach wyświetlane są specjalne wizualizacje - jedna z nich nie przypadła do gustu Blue Ivy. Film z jej reakcją obejrzano już ponad 1,4 miliona razy.

Blue Ivy reaguje na widok swoich rodziców w łóżku

Blue Ivy była na koncercie rodziców a wizualizacja do jednej z piosenek wyświetlona na telebimie mocno ją zawstydziła. Pokazywała miłość pary - traf chciał, że w jednej ze scen widać Beyonce i Jay-Z leżących razem w łóżku. Mała dziewczynka zobaczyła swoich rodziców w sytuacji, której nie chce oglądać żadne dziecko.

Jej reakcja była doskonała:

Blue Ivy nie potrafiła ukryć zniesmaczenia, zmieszania, zawstydzenia i jak by nie patrzeć, lekkiego obrzydzenia. Rozumiemy ją doskonale - nikt nie chce oglądać mamy i taty in flagranti. I to jeszcze w miejscu publicznym!

Blue Ivy ma charakterek

Blue Ivy mimo młodego wieku już nie raz pokazała, że jest młodą damą z mocną osobowością. Pewnego razu wyrwała swojemu tacie tabliczkę w trakcie licytacji i nie dała się zatrzymać - licytowała obraz za 19 tys. dolarów jak szalona.

Trudno też nie wspominać jej zachowania na ściance podczas MTV Video Music Awards 2016. Krótkie nagranie, na którym "tłumaczyła" mamie, że chce zejść ze ścianki było absolutnym przebojem.

Wyobrażacie sobie, co będzie się działo, kiedy podrośnie?

JAB

Beyonce w zaawansowanej ciąży powiększyła usta? Są teraz ogromne. Jej komentarz nie rozwiewa wątpliwości

Więcej o:
Komentarze (6)
Blue Ivy zobaczyła rodziców w łóżku. Nie wiedziała, gdzie ma oczy podziać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • yuraathor

  Oceniono 7 razy 7

  a do mnie zapukały dwie laski z Biblią w ręku. otworzyłem im w gaciach jak to w domu rano.
  uciekły

 • Gość: yolo

  Oceniono 2 razy 0

  Wszystkim celebrytom powinno zabierać się dzieci, to jest straszne jak te puste celebrytki demoralizują dzieci, od małego wychowują się w świecie seksu, przemocy życia w luksusie ,lenistwa i szybkiej sławy .Niestety bezwartościowe wychowanie celebrytów zaczyna trafiać do domów szarych ludzi , matki skupiają się tylko na tym by ich córki miały jak najlepsze ciuszki ,były piękniejsze ,lepsze od reszty koleżanek .Wystawiają prywatne zdjęcia malych dzieci na portale społecznościowe mysląc że tylko ich pociecha potrafi słodko spać i mieć super zabawki. Nie licząc się z tym że być może za kilka lat dziecko będzie się wstydziło że mamusia wystawiła na insta zdjęcie na golasa .Tak to wszystko bierze się z świata mediów ,celebrytów . To jest straszne jak traktowane są dzieci w obecnych czasach .Nie mogę tego zaakceptować ,jako osoba którą rodzice wychowali w świecie bez smartfonów i instagrama jestem zszokowana do czego to wszystko prowadzi . Nie zgadzam się by celebrytki deprawowały dzieci i ich matki

 • Gość: J. C

  Oceniono 4 razy 0

  Dlaczego takim ludziom tylko z powodu że mają pieniądze nie zabierają dzieci. Oni i ta reszta tego bagna jak JL. KK i inne pseudo mamuśki demoralizują jawnie swoje dzieci. To jest przykład "wychowywania" kolejnego pokolenia prostytutek, tylko że teraz to trochę inaczej wygląda (one wszystkie też sprzedają świadomie ciała dla kasy). A najgorsze ze większość społeczeństwa to akceptuje. Dokąd ten świat zmierza. Powinni się wstydzić i przemyśleć reakcję dziecka (ale do tego trzeba mieć serce i rozum czego tym ludziom BRAKUJE). A to że na pokaz pomagają charytatywnie to żenada, tym bardziej że oddają potrzebującym tzw "resztki ze swoich stołów" a robią z tego medialne przedsięwzięcia. Ludzie przestańcie dawać sobie oczy mylić!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX