Córka Michała Wiśniewskiego przeszła sporą metamorfozę. Przefarbowała włosy na odważny kolor

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny przefarbowała włosy na niebiesko. Jak teraz wygląda?

Michał Wiśniewski przez lata zaskakiwał nas swoimi metamorfozami. Muzyk zespołu "Ich troje" od zawsze lubił zmieniać fryzury i eksperymentować z nimi. I tak na głowie Wiśniewskiego widzieliśmy niemal wszystkie odcienie czerwieni, zieleń, czerń i brąz.

Teraz w ślady taty idzie córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny, która przefarbowała swoje piękne, długie włosy na... niebiesko! 

Metamorfoza córki Michała Wiśniewskiego i Mandaryny 

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny - Fabienne wyrosła na piękną nastolatkę. Dziewczyna ma już 15 lat i bardzo dobrze wygląda w takim niecodziennym kolorze. Fryzura jest też bardzo modna. Włosy zostały pomalowane metodą dip dye hair, która polega na tym, że kolorowe końcówki wyraźnie kontrastują z resztą włosów. 

Fabienne zdecydowała się dokonać zmiany w salonie Kajetana Góry, czyli dokładnie tam, gdzie Mandaryna zrobiła swoje doczepy.

CÓRKA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO I MANDARYNY PRZEFARBOWAŁA WŁOSY NA NIEBIESKO. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>>>>>>>>>>>

Wcześniejsza metamorfoza córki Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

To nie pierwsza metamorfoza Fabienne. Jakiś czas temu nastolatka bardzo mocno rozjaśniła włosy i była platynową blondynką. Wtedy głosy były podzielone. Jedni uważali, że właśnie takie jasne włosy idealnie pasują córce gwiazdora, inni uważali, że fryzura była zbyt odważna. 

AG

Noszą doczepy tak długo, że możecie nie pamiętać, jak wyglądają bez nich. Największy szok? Britney Spears i polska gwiazda

Więcej o:
Komentarze (26)
Córka Michała Wiśniewskiego przefarbowała włosy na odważny kolor
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ojciec Marty Milan

  Oceniono 2 razy 2

  Nie dorastacie do pięt Panu Wiśniewskiemu ! Nie znacie Jego życia, postaci, której każdy powinien zazdrościć ! Jest człowiekiem , który wszystkim dobrze ŻYCZY! A wy Go gnoicie ! Jest osobą absolutnie pozytywnie nastawioną do Świata ! Nie rozumiem fali głupiego "hejtu" i prymitywnych relacji w stosunku do tego gościa! Szanuję go za otwartość, szczerość i absolutną prawdziwą relację na temat własnej osoby !!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Ela

  Oceniono 2 razy 2

  Podobna do taty całkiem cały Michał pozdr

 • Gość: ewa

  Oceniono 5 razy 1

  jacy rodzice taka córka. Ja swojej córce w takim wieku bym nie pozwolila przefarbować włosy. Jak miała 18 lat to zaczęła malować, Revlonem z hologramem teraz malowała ale na normalny kolor a nie jakiś pastelowy

 • Maciej Joo

  Oceniono 5 razy 1

  Obojętnie jaki kolor włosów zrobi niech nie idzie w ślady taty. To jej dobrze zrobi

 • cucurucu

  Oceniono 9 razy 1

  Z taka twarza to ona powinna zwac sie Krasula a nie Fabienne

 • Gość: gosccc

  Oceniono 9 razy 1

  ... jablko daleko nie upada od jabloni ... niestety.

 • Gość: gość

  0

  śliczna dziewczyna .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX