Jan Englert obchodził 75. urodziny z pompą. Na przyjęciu "niespodziance" bardzo się wzruszył. Zaskoczyło nas jednak miejsce imprezy

Jan Englert obchodził niedawno 75. urodziny. Z tej okazji żona i przyjaciele zorganizowali dla niego przyjęcie-niespodziankę.

Jan Englert jest w świetnej formie i prezentuje się doskonale. Aż trudno uwierzyć, że aktor jakiś czas temu skończył 75 lat! Choć ten wielki dzień miał miejsce 11 maja, to dopiero teraz wyciekły informacje o przyjęciu niespodziance, jakie żona Beata Ścibakówna oraz przyjaciele zorganizowali aktorowi podczas gali turnieju tenisowego w Serocku. Dlaczego akurat tam? Bo, jak się okazuje, Jan Englert jest fantastycznym tenisistą i kocha ten sport. 

Jan Englert niezwykle skromny człowiek

Jan Englert choć jest człowiekiem niezwykle utalentowanym, zawodowo spełnia się nie tylko w aktorstwie, ale również jako reżyser i wykładowca. Pełni również funkcję  dyrektora artystycznego Teatru Narodowego w Warszawie. Dziwi więc, że tak wszechstronny człowiek jest tak skromny.

Właśnie tę skromność było widać podczas przyjęcia urodzinowego, którego Englert kompletnie się nie spodziewał. Jak podaje pismo "Świat i ludzie", aktor był nie tylko niezwykle zaskoczony przybyciem tylu gości, ale też bardzo się wzruszył. 

To wzruszenie widać również na relacji z przyjęcia SuperStacji. Na imprezie mogliśmy zobaczyć twarze aktorów i gwiazd polskiej telewizji. Oprócz żony w tym ważnym dniu towarzyszyli Englertowi m.in. Piotr Gąsowski, Karol Strasburger, Katarzyna Pakosińska, Robert Rozmus, Henryk Sawka, Paweł Orleański, Tomasz Gęsikowski, Wojciech Dąbrowski. 

Podczas przyjęcia nie obeszło się bez tańców i... śpiewów. Przyjaciele zaśpiewali aktorowi specjalnie ułożoną na tę okazję piosenkę "Janek Englert to fajny facet". 

Jan Englert dostał życzenia od Andrzeja Dudy

O Janie Englercie pamiętał także Andrzej Duda. I choć prezydenta nie było na przyjęciu (a szkoda!), to również złożył jubilatowi życzenia i podziękował mu za jego niesamowity dorobek artystyczny. 

Pański dorobek budzi podziw

- napisał w liście do Englerta Andrzej Duda 

My również cenimy grę aktorską i pracę Jana Englerta. Składamy mu też spóźnione (ale szczere) życzenia - szczęścia i kolejnych sukcesów! 

AG

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

Więcej o:
Komentarze (7)
Jan Englert obchodził 75. urodziny z pompą. Na przyjęciu niespodziance bardzo się wzruszył
Zaloguj się
 • Gość: Tamara

  Oceniono 14 razy 14

  On na 75 lat niewyglada , niewidac nawet że między nimi jest taka duża różnica wieku .Życzę dużo zdrowia ,szczęścia,,radości dla solenizanta ,i aby nadal był tak skromnym i zarazem wielkim człowiekiem .

 • Gość: zez

  Oceniono 5 razy 5

  Weżcie się za tenisa, nie zramolejecie!

 • zelenyles

  Oceniono 2 razy 2

  przy tej okazji życzę wszystkiego dobrego panie Janku i jeszcze wiele lat aktywnego życia w zdrowiu .

 • Gość: Renata

  Oceniono 1 raz 1

  super aktor i człowiek przy tym bardzo skromny. Ja dla mamy planuję takie przyjęcie niespodziankę z okazji jej okrągłych 50 urodzin. Wiem że tata mam jej przesłać pocztą kwiatową bukiet 50 czerwonych róż do pracy.. Się szarpnie. a nad przyjęciem mam czuwać ja i sistra

 • Gość: olek

  Oceniono 1 raz 1

  malutka roznica miedzy nimi

 • Gość: magg

  0

  Wygląda dużo dużo młodziej od Marka Kondrata. Widocznie nie pije tyle alkoholu co kondrat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX