Znana influencerka w nowej roli! Paula Jagodzińska jako hi Colour Creator marki hi hybrid!

Paula Jagodzińska

Paula Jagodzińska (mat.prasowe)

Każdy kto interesuje się polską sferą modową z pewnością zna Paulę Jagodzińską, autorkę bloga Beauty Fashion Shopping. Na Instagramie zgromadziła już ponad 230 tys. obserwatorów! Choć nie przepada za ściankami, to firmy chętnie z nią współpracują. Tak też jest w przypadku marki hi hybrid, której ambasadorką jest od listopada 2017 roku. Tym razem, Paula zaprojektowała własną linię lakierów hybrydowych hi Vibes.

Zakładając ponad 7 lat temu bloga Beauty Fashion Shopping, nigdy nie sądziłam że stanie się on moim sposobem na życie. Kocham to co robię i wkładam w to całe swoje serce. Co najbardziej cieszy mnie w prowadzeniu bloga? Niecodzienne wyzwania. Na propozycję od marki hi hybrid zgodziłam się bez chwili zastanowienia. Stworzenie własnej kolekcji lakierów hybrydowych to projekt, w jakim do tej pory nie miałam szansy jeszcze uczestniczyć. Jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana, że razem z marką hi hybrid udało mi się stworzyć swoją pierwszą, autorską kolekcję.– mówi hi Colour Creator marki hi hybrid Paula Jagodzińska. Było to dla mnie nie lada wyzwanie, ale i super przygoda. W moich codziennych stylizacjach często bawię się kolorem, dobieram pasujące odcienie, faktury. Tutaj miałam szansę sama ten kolor stworzyć. To właśnie lato i towarzyszące mu pozytywne emocje były dla nas inspiracją przy kreowaniu kolekcji hi Vibes. Linia zawiera 12 soczystych kolorów, na widok których natychmiast powrócimy do przyjemnych wspomnień.

Paula JagodzińskaPaula Jagodzińska mat.prasowe

To jak prezentują się kolory nowych lakierów hybrydowych hi hybrid, możemy zobaczyć na zdjęciach Krzysztofa Adamka, który jest autorem sesji zdjęciowej, powstałej na potrzeby kampanii. Nie bez powodu na plan zdjęciowy wybrano Poznań, rodzinne miasto Pauli. To właśnie tutaj najchętniej spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Kadry z sesji, możemy już podziwiać na wszystkich oficjalnych kanałach marki hi hybrid oraz Pauli Jagodzińskiej.

jm

Zobacz najnowsze wideo

Zobacz także
Komentarze (3)
Znana influencerka w nowej roli! Paula Jagodzińska jako hi Colour Creator marki hi hybrid!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Alla

    Oceniono 1 raz -1

    Biedaczka, na grype choruje...;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX