Zbigniew Boniek pokazał dużo zdjęć ze ślubu córki. Teraz ona się chwali. Widać, że to była impreza z rozmachem

Zbigniew Boniek wydał córkę za mąż. Pochwalił się zdjęciami ze ślubu i wesela, ale dopiero na fotografii opublikowanej przez pannę młodą widać rozmach imprezy.

Zbigniew Boniek klika dni temu wydał za mąż swoją córkę. 27-letnia Camilla Boniek wyszła za Francesco Tudisco, z którym była w związku od trzech lat. Sama uroczystość, która odbyła się we włoskim kościele San Giorgio al Velabro, była przepiękna. Dumny z córki Zbigniew Boniek opublikował na Twitterze fotografie z kościoła, a później z wesela. Podkreślił, że ten dzień był ważny nie tylko dla pary młodej, ale także dla niego.

To był wyjątkowy dzień  - napisał były piłkarz

ZBIGNIEW BONIEK WYDAŁ CÓRKĘ ZA MĄŻ. ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ>>>>>>>>

Camilla Boniek też pochwaliła się zdjęciami z wesela

Już po fotografiach opublikowanych przez Bońka było widać, że wesele zostało zorganizowane z prawdziwym rozmachem. Zdjęcia, którymi teraz pochwaliła się panna młoda, tylko to potwierdzają. Piękna suknia panny młodej, fajerwerki w tle i ogromny tort, który jest... zawieszony na huśtawce. Pięknie prezentująca się konstrukcja jest prawdopodobnie przytwierdzona do gałęzi drzewa. Podobnie jak kryształowe żyrandole. 

Życzenie dla córki Zbigniewa Bońka 

Pod fotografią pojawiło się wiele życzeń dla córki Zbigniewa Bońka i jej męża. Większość z nich jest napisana w języku włoskim i angielskim. My również życzymy zakochanym wszystkiego najlepszego! 

AG

Więcej o:
Komentarze (19)
Zbigniew Boniek nie pokazał tego zdjęcia ze ślubu córki. Teraz robi to ona. Spójrzcie na tort!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ali

  Oceniono 26 razy 20

  piękna córka panie Zbyszku

 • Gość: gośc

  Oceniono 28 razy 20

  No! Jedna z niewielu Pań Młodych, która kulturalnie zakryła dekolt i ramiona do kościoła. Wesele to wesele - ubiór dowolny, ale do kościoła składać przysięgę to jakoś nie licuje półnagą iść jak to robi większość Młodych Pań.

 • Gość: Gosia

  Oceniono 3 razy 3

  Co za bzdury wypisujesz ludzie się cieszą to dla nich wspaniały dzień. Czy twój twój tatuś lub mąż musi wszystkim się podobać może o tobie mówią to samo

 • Gość: MG

  Oceniono 2 razy 2

  Piekna dziewczyna w pieknej sukni z przystojnym partnerem juz mezem i te ogniki blyszczace w ich oczach !! ........jest magicznie !

 • Gość: Elza

  Oceniono 1 raz 1

  Dumny Tata!!!!

 • Gość: gosia

  0

  Urocza panna młoda, ja jeszcze nie planuję ślubu ale ostatnio byłam świadkową i zakochałam się w sukniach Violi Piekut, więc kiedy przyjdzie moja kolej już wiem co wybrać :)

 • Gość: Hitlere

  Oceniono 5 razy -5

  Polska reprezentacja dostaje łomot, a oni sobie robią wystawny ślup.... Słabe, naprawdę....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX