Natalia Kukulska nie znosi Iwony Węgrowskiej. Znamy kulisy ich ostatniego spotkania. Nieprzyjemne? Mało powiedziane

Natalia Kukulska i Iwona Węgrowska nie przepadają za sobą. Tygodnik ''Na Żywo'' opisuje szczegóły ich konfliktu. O co poszło?

Natalia Kukulska i Iwona Węgrowska na pewno nie mają najlepszych relacji, trudno więc je nazwać przyjaciółkami. Ale w ich przypadku to coś więcej niż zwykła obojętność. Kukulska tak bardzo nie lubi Węgrowskiej, że nie potrafi tego ukryć nawet przy innych ludziach.

Natalia Kukulska unika Iwony Węgrowskiej

Natalia Kukulska i Iwona Węgrowska były na tej samej imprezie z okazji urodzin jednej ze stacji radiowych. Na miejscu aż roiło się od fotoreporterów. Nie umknęło więc uwadze czujnych obserwatorów, że Kukulska robi, co może by trzymać się jak najdalej od Iwony Węgrowskiej - relacjonuje ''Na Żywo''.

Natalia Kukulska widocznie chciała uniknąć wspólnej fotografii z Iwoną Węgrowską. Jeden z obecnych na miejscu fotoreporterów powiedział w rozmowie z tygodnikiem, że trzymała bezpieczną odległość. A kiedy Węgrowska powiedziała do niej "Cześć Natalka" bez słowa się odwróciła i sobie poszła.

Węgrowska o Natalii Kukulskiej

Kiedy tylko reporterzy zobaczyli, jak zachowuje się Natalia Kukulska, wiedzieli o co zapytać Iwonę Węgrowską. A ta opowiedziała w rozmowie z tygodnikiem o swoich smutnych perypetiach z koleżanką po fachu. Ponoć niechęć Natalii zaowocowała kilka lat temu przykrym incydentem z udziałem jej męża.

Węgorwska powiedziała, że mąż Natalii Kukulskiej pewnego razu zwyczajnie odmówił akompaniamentu w trakcie występu Iwony Węgrowskiej. Miał ja grzecznie przeprosić, ale zagrać nie chciał. To miało wstrzymać całą produkcję wydarzenia, bo na gwałt szukano innego muzyka, który mógłby zagrać za niego. Iwona Węgorwska podkreśla, że chętnie sobie z Natalią Kukulską wyjaśni różne sprawy, bo przecież wpadną na siebie w przyszłości jeszcze nie raz.

Celebryci jednego sezonu. Co się z nimi teraz dzieje?

Więcej o:
Komentarze (16)
Natalia Kukulska i Iwona Węgrowska nie znoszą się. Jest podobno ostro
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • domrosa

  Oceniono 11 razy 11

  Istotnym jest, DLACZEGO mąż Natalii odmówił akompaniamentu Iwonie Węgrowskiej. Nie powiedziała więcej? Tu tkwi przyczyna konfliktu!

 • elenem

  Oceniono 12 razy 6

  Miał prawo odmówić i odmówił. A Węgrowska to nie ma klasy za grosz, jest namolna i plotkara, bo wcale nie musiała tego wyciagać.

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 4

  a gdzie to powiedziane ,ze w tej branzy musza sie wzyscy kochac?ludzie sa rozni,znaja sie,ale nie musza przyjaznic,to jest biznes a w biznesie nie ma milosci jest walka i konkurencja

 • Gość: Tamara

  Oceniono 1 raz 1

  Ja też nie lubię Węgrowskiej ,no i co z tego ,czasami tak to bywa ,nie wszystkich musimy lubieć.

 • dodosdontquack

  Oceniono 9 razy 1

  Kukulska to zarozumiale prymitywne babsko z przerostem ambicji.

 • Gość: kol

  Oceniono 9 razy 1

  Pierwsze słyszę, że Węgrowska śpiewa.... Czytam tylko, źe sobie ciągle twarz poprawia i miała jakiś małżeński epizod z kiczowatym amerykańcem przy kasie.
  No i słucham tego jej śpiewania na youtubie i to bardzo słabe jest. Mam taki sam głos, dlatego wiem, że się do śpiewania nie nadaję:)

 • Gość: Ewa

  Oceniono 7 razy -1

  no,, przykładna zona i matka jak wszedzie piszą o P Natalii.. a tu niestety nie wykazała sie klasa/ no cóz fochy gwiazd.. ale do nieba jej daleko/

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy -3

  Są zupełnie różne ale głos „natalki” nie umywa sievdo glosiska wegrowskiej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX