Przełom w karierze braci Mroczek. Rafał pokazał znaczące zdjęcie

Bracia Rafał i Marcin Mroczkowie znani głównie z serialu ''M jak Miłość'' pojawią się razem w dużych rolach na kinowym ekranie. Rafał Mroczek zdradził tytuł produkcji.

Bracia Mroczek od lat są znani polskiej publiczności ze swoich ról w serialu ''M jak Miłość''. Grają tam bliźniaków Piotra i Pawła Zduńskich. Widzowie ich pokochali, ale aktorów do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć w żadnej dużej roli w filmie fabularnym. To się nareszcie zmieniło.

Tafał i Marcin Mroczek zagrają w filmie

Rafał Mroczek pokazał 5 maja na swoim Instagramie bardzo znaczące zdjęcie zrobione w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie. Jest na nim on i jego brat Marcin. Jeden z aktorów trzyma w dłoniach scenariusz filmu pt. ''Raz, jeszcze raz''.

Z podpisu jasno wynika, że fotografię zrobiono w trakcie pierwszego czytania scenariusza. To może znaczyć tylko jedno - bracia Mroczek zagrają razem z pełnometrażowym filmie i w końcu zobaczymy ich w kinie.

Na razie nie wiadomo nic więcej o fabule filmu, więc możemy tylko snuć domysły. Podejrzewamy, że tytuł może być tutaj naprawdę znaczący: ''Raz, jeszcze raz''. Wnioskujemy zatem, że wrodzone podobieństwo aktorów może mieć niebagatelny związek z samą fabułą. Prawdopodobnie film będzie komedią.

Co ciekawe, na zdjęciu widać również inną popularną postać ze świata polskich telenoweli. Przy stole siedzi sam Piotr Cyrwus, szerszej publiczności doskonale znany z roli ś.p. Rysia z ''Klanu''.

Bracia Mroczek - to pierwsza taka duża filmowa rola

Film ''Raz, jeszcze raz'' to na pewno pierwsza produkcja filmowa, w której zobaczymy serialowych braci Zduńskich w rolach głównych. Niemniej panowie mają za sobą już drobne epizody na planie filmowym.

Rafał Mroczek w 2011 roku miał rolę w ''Los numeros''. Zagrał tam Juliana, kolegę Sylwii. To była kryminalna komedia w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Oprócz tego w 2010 roku wcielił się też w ochroniarza w ''Dancing For You'' Rolanda Rowińskiego. W 2013 roku zaś pojawił się w produkcji ''SkarLans''.

Marcin Mroczek z kolei w wieku 11 lat wcielił się w Zdobka w filmie Jerzego Hoffmana ''Stara baśń''. Grał tam u boku takich aktorów i aktorek, jak Daniel Olbrychski, Michał Żebrowski, Małgorzata Kożuchowska czy Katarzyna Bujakiewicz. Pojawił się też z bratem w ''Dancing For You'' oraz w produkcji ''Muzh moey vdovy''.

Marcin Mroczek pokazuje zdjęcie z synami. I przy okazji doradza innym rodzicom. "Teraz możemy iść we trzech w najtrudniejszy teren"

Więcej o:
Komentarze (8)
Bracia Mroczek zagrają w filmie fabularnym. To pierwsze takie duże role
Zaloguj się
 • Gość: Maria

  Oceniono 5 razy 5

  Tafał Mroczek,podoba mi się :D

 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy 5

  myslę że po obejrzeniu tego filmu widzowie będą mieć mroczki przed oczami.

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Serio, przełom w karierze? Jakiej?

 • Gość: Ono

  0

  Te dwa drewna w fabule. Chyba to jakiś fake

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy -1

  No i dobrze.Fajni ,skromni,rodzinni i bez maniery celebryckiej.Niech grają

 • Gość: krysia

  Oceniono 4 razy -2

  bardzo się cieszę w M JAK M grają lepiej od tzw aktorów bardzo uzdolnieni Panowie tańczą śpiewają nie rozumię hejtu na nich co jest prawdą to trzeba powiedzieć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX