Brat Paris Hilton ożenił się. Patrzymy na suknię jego wybranki. Jest obłędnie piękna!

Brat Paris Hilton, Barron Hilton nie jest już do wzięcia. W miniony weekend ożenił się z Tessą Gräfin von Walderdorff. Jej suknia zrobiła na nas ogromne wrażenie.

Barron Hilton ma 29 lat i jest bratem Paris i Nicky Hilton. W miniony weekend ożenił się ze swoją narzeczoną, Tessą Gräfin von Walderdorff. Zakochani pobrali się na francuskiej wyspie Saint Barthélemy, a na ceremonię zaproszono rodzinę i najbliższych przyjaciół. 

ZOBACZ ZDJĘCIA PANNY MŁODEJ >>>>>>>>>>>

Wybranka Barrona zaprezentowała się w pięknej sukni ślubnej. Kreacja była dosyć skromna (jak na tak bogaty ślub), ale bardzo efektowna. Naszą uwagę zwróciła ciekawie zdobiona góra, choć dół też był niezwykle ładny! Szczególnie widać to podczas pierwszego tańca nowożeńców: 

Barron i Tessa polecieli już w podróż poślubną (zobaczcie w wideo dołączonym do artykułu). Świeżo upieczonym małżonkom gratulujemy i czekamy na ślub Paris. To dopiero będzie wydarzenie! :)

JT

Więcej o:
Komentarze (16)
Brat Paris Hilton ożenił się. Patrzymy na suknię jego wybranki. Jest obłędnie piękna!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Wizjer

  Oceniono 8 razy 2

  Panna młoda zdecydowanie powinna chodzić w sukienkach do kostek. Niestety, nie zgadzam się w wami . Ani panna młoda ani suknia nie są piękne, o panu młodym i jego " wyluzowanym" image nie wspomnę.

 • Gość: beta

  Oceniono 1 raz 1

  niezła suknia, przypomina mi suknię z kolekcji Violi Piekut. Violka jak widać światowy poziom ! ;)

 • Gość: Inez

  0

  Co w niej obłędnego, bo nie bardzo rozumiem.....?

 • rikol

  Oceniono 1 raz -1

  Suknia piękna, bezpretensjonalna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX