Aktorka "M jak miłość" urodziła! Jej mąż pokazał zdjęcie dziecka. "To był trudny dzień"

Katarzyna Kołeczek urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka powitała na świecie córeczkę.

Katarzyna Kołeczek, gwiazda TVP2, po raz pierwszy została mamą. Aktorka w czasie ciąży chętnie dzieliła się w sieci zdjęciami coraz większego brzucha, a teraz jej mąż pokazał zdjęcie noworodka. Córkę nazwali Marianna.

Mój Skarb, nasza kochana córeczka. To był trudny dzień, zaczął się o 5:00 i skończył o 20:21. Mama była najdzielniejsza, specjalna komisja rozstrzygnie, kto płakał dłużej, tata czy Marianna. Jest to najszczęśliwszy dzień w moim życiu - napisał.

Katarzyna Kołeczek urodziła pierwsze dziecko

Nie zabrakło gratulacji od fanów.

Gratulacje! Dużo zdrowia dla małej i dla mamy!

Gratulacje! Niech rośnie zdrowa i niech przyniesie dużo radości i dumy!

Wszystkiego dobrego. Powodzenia w nowej roli!

Aktorka jest zaręczona z Przemysławem Rudzkim, redaktorem naczelnym "Przeglądu Sportowego". Kołeczek znana jest głównie ze swoich ról serialowych. Zagrała m.in.: w "Klanie", "Na Wspólnej", "M jak miłość", "Barwach szczęścia". Oprócz tego niedawno została prowadzącą "Bake Off - Ale Ciacho!". Może się też pochwalić epizodycznym występem w filmie "Bridget Jones 3".

Redakcja dołącza się do gratulacji!

MT

Więcej o:
Komentarze (19)
Katarzyna Kołeczek, aktorka "M jak miłość" urodziła córeczkę. Przemysław Rudzki pokazał zdjęcie dziecka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 8

  Totalnie nie kojarzę tej pani, więc musiałem poszukać. W "M jak m." wystąpiła w 2010 roku. Czy dla was, jak ktoś przypadkiem wejdzie w kadr w jakimś serialu, to już do śmierci będzie "aktorem serialu X" ?

 • Gość: Me

  Oceniono 5 razy 5

  Przynajmniej pokazała normalnie dziecko a nie jakieś raczki i nóżki czy tył głowy.

 • aia7

  Oceniono 4 razy 4

  Nic do tej pani nie mam, ale pisanie o niej "aktorka "m jak miłość"" jest nadużyciem. Ot parę epizodów i tyle, Tyle co statystka! Tytuł serialu ma przyciągnąć?

 • ilenka50

  Oceniono 3 razy 3

  Czy Wyście poszaleli? Podajecie tę samą bzdurę co "Pudelek" i tylko żal dziewczyny. Katarzyna Kołeczek zagrała wiele lat temu w jednym odcinku "M jak miłość". Jeśli jest znana w Polsce, to z prowadzenia "Bake of - Alec ciacho", ale z z pierwszego sezonu pokazywanego na BBC HD "Ojca Browna". Ma swój program kabaretowy. Jeżeli nie macie pojęcia, kim jest osoba, o której piszecie, to nie piszcie o niej. Chyba, że zależy Wam na tym, że popsuć jej humor mnóstwem komentarzy typu "a kto jest?".

 • Gość: waldi

  Oceniono 2 razy 2

  życzę Pani Kasi i jej nowo narodzonej córeczę samych szczęśliwych chwil razem oraz wiele wiele radości na co dzień choć wiem że czasem będzie ciężko wam razem w życiu ale mam nadzieje że będziecie radosne razem.

 • Gość: Xnskdj

  Oceniono 1 raz 1

  Gwiazda M jak Miłość? Kiedy gdzie?

 • Gość: miro

  Oceniono 3 razy 1

  "Sensacje XXI wieku" odc. 203048

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX