Agnieszka Sienkiewicz rzadko chwali się prywatnymi zdjęciami. Na szczęście jej mąż pokazuje znacznie więcej

Agnieszka Sienkiewicz nieczęsto chwali się prywatnymi zdjęciami. Na szczęście jej mąż jest bardziej wylewny w mediach społecznościowych. I widać, że ma dryg do fotografii!

Agnieszka Sienkiewicz bardzo ceni sobie prywatność. Na Instagramie pokazuje głównie zdjęcia z pracy - z planów zdjęciowych czy z aktorami, z którymi występuje. Zdjęcia z wakacji czy rodzinne ujęcia pojawiają się u niej sporadycznie. 

Gwiazda "Przyjaciółek" ślub wzięła prawie rok temu, ale długo ukrywała męża przed błyskiem fleszy. Pierwszy raz pokazała się z Mikołajem Gauerem na premierze filmu "Kobieta sukcesu" w marcu tego roku. 

Na szczęście dla fanów aktorki, jej mąż jest w mediach społecznościowych trochę bardziej wylewny. Na jego Instagramie nie brakuje zdjęć ze wspólnych wyjazdów czy zmysłowych ujęć Agnieszki - widać, że Mikołaj ma dryg do fotografii! Pokazał też niepublikowaną wcześniej fotografię z ich ślubu.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<<

A czym zajmuje się mąż Sienkiewicz? Gauer jest biznesmenem i właścicielem sieci aptek Melissa. W Polsce znajduje się 15 placówek tej sieci, z czego 13 w Łodzi. Mężczyzna wspiera też aktorkę w działalności charytatywnej, wspomagając ośrodek preadopcyjny dla niemowląt, w który Agnieszka jest bardzo zaangażowana.

OG

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (5)
Agnieszka Sienkiewicz rzadko chwali się prywatnymi zdjęciami. Więcej pokazuje jej mąż
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Aaaa

  Oceniono 15 razy 11

  Super,normalna szczęśliwa rodzinka😊a widać że mąż zakochany i zapatrzony w p.Agnieszke.wszystkiego dobrego

 • Gość: Praca

  Oceniono 10 razy 6

  Ciekawe, czy chciałaby dla swojej córki takich przejść, jakie zgotowała dzieciom swojego byłego kochasia.

 • Gość: Anka

  Oceniono 2 razy 2

  Bo jej maz wie, ze slawna zona, to dzwignia handlu 😂

 • Gość: jagoda

  Oceniono 4 razy 0

  Wszystkiego najlepszego dla pani Agnieszki.Jest super w Przyjaciólkach.

 • Gość: ta

  Oceniono 4 razy -2

  Agnieszka jest niesamowita. Zdecydowanie sympatyczniejsza o urodzie nawet nie wspominając niż ta gwiazda lewactwa, babo chłop od aborcji i wychodzenie z kościoła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX