Kylie usunęła zdjęcie, poprawiła je w Photoshopie i wrzuciła jeszcze raz. Widzicie, co zmieniła? Hit

Kylie Jenner umieściła na Instagramie seksowne zdjęcie, które szybko usunęła. Za chwilę dodała to samo, ale przerobione w Photoshopie. Co zmieniła?

Kylie Jenner bardzo dba o swój wizerunek. Nie jest tajemnicą, że zarówno ona, jak i jej siostry, chętnie korzystają z programów graficznych. O najlepszej wpadce Kim Kardashian możecie przeczytać tutaj: Kim Kardashian tym razem naprawdę przegięła z Photoshopem. "Mamy cię! Co za wstyd". Nie uwierzycie, co wyszczupliła.

Jenner ostatnio została przyłapana na tym, że za pomocą Photoshopa wyczyściła sobie podeszwę buta. Na zdjęciu, które widzimy na Instagramie, jest w prawie idealnym stanie:

Ale w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej. Internauci szybko wyłapali pierwsze zdjęcie, które teraz krąży po sieci. Dzięki temu możemy zobaczyć, że Kylie z wprawą pobawiła się w programie graficznym.

Wpadki graficzne Kylie Jenner

To nie pierwsza wpadka graficzna Kylie. W 2015 roku na zdjęciu z Caitlyn Jenner "zniknęły" jej spore piersi. Bardzo często zmniejsza także obwód talii, co często wytykają jej internauci.

Zdjęcia możecie zobaczyć TUTAJ >>>>

Jak widać, żadna wpadka nie ujdzie uwadze internautów. Macie swoją ulubioną?

AW

Powtórka ze szkolnej matematyki. Stchórzysz czy podejmiesz wyzwanie?
1/15
Zobacz także
 • Małgorzata Kożuchowska i Patryk Vega Kożuchowska zagra u Vegi! "Jej bohaterka to twarda babka, która potrafi rzucić mięsem"
 • Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk Kulisy rozstania Wojewódzkiego i Kaczoruk: Renata rzuciła go wiele miesięcy temu! Znamy już też powód
 • Magdalena Mielcarz Mielcarz wyglądała idealnie. Sukienka z gołymi plecami, super szpilki, odsłonięte nogi... Klasa!
Komentarze (4)
Kylie Jenner usunęła zdjęcie, poprawiła je w Photoshopie i wrzuciła jeszcze raz. Spójrzcie na jej buty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Zu

  Oceniono 4 razy 4

  Wyczyściła podeszwę buta, by wyglądały na nowe ;-)

 • Gość: Ja to ja

  Oceniono 2 razy 2

  Ojejuu...niezesrajcie sie z wrazenia...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX