Eliza i Trybson wystąpili w programie "Zamiana Żon"! Wielkomiejskie życie zamieniła na pracę w... oborze!

Eliza i Trybson na chwilę pożegnają się ze swoim warszawskim życiem. Eliza zamieni gale i premiery na pracę w... oborze! Jak sobie poradzi?

Eliza i Trybson pojawili się w programie "Zamiana Żon" na kanale TTV. Para celebrytów przez chwile będzie wiodła życie "normalnej" rodziny. Ścianki, wyjścia na gale czy premiery na chwilę pójdą w odstawkę.

Warszawskie życie Elizy na czas programu przejmie Izabela. Kobieta będzie miała okazję przekonać się, jak naprawdę wygląda życie celebrytów, a jej przewodnikiem będzie - Trybson.

Co w tym czasie będzie robić Elizka? Przejmie obowiązki Izy, która porzuciła miasto dla życia na wsi. Razem z mężem Tomkiem, który jest leśnikiem i dwójka dzieci Alicją i Gracjanem mieszkają w kujawsko-pomorskim Wielkim Mędromierzu. Iza jest ekspedientką w lokalnym lumpeksie. Sama sprząta i gotuje dla całej rodziny, a oprócz tego z chęcią pomaga w należącym do teściów gospodarstwie. W wyglądzie stawia na naturalność, a właścicielki powiększonych ust to dla niej "glonojady".

To zupełne inny tryb życia niż ten, który prowadzi Eliza. Na co dzień zajmuje się promowaniem w mediach społecznościowych różnych marek, a przy okazji także siebie samej. Nie ukrywa też, że w przeciwieństwie do Izabeli, jest fanką wizyt w gabinetach medycyny estetycznej. Teraz może o tym zapomnieć. 

Jak poradzi sobie z pracą w oborze? Czy da radę przeżyć bez diety pudełkowej? Możecie sprawdzić to w dzisiejszym odcinku "Zamiany Żon" na TTV o godzinie 22:30.

Program "Zamiana Żon"

Bohaterki programu "Zamiana Żon", zamienią się rodzinami i sprawdzą, czy panujące w ich domach zasady pozwolą im zaprowadzić porządek w nowym środowisku. Zobaczymy, jak krańcowo różne rodziny dokonują ważnych życiowych wyborów. W każdym odcinku dwie bohaterki będą musiały zmierzyć się z siłą własnych przyzwyczajeń. Bohaterki sprawdzą również, w jakim stopniu własne doświadczenia i wypracowane rozwiązania znajdą swoje zastosowanie w nowych relacjach.

MT

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (15)
Eliza i Trybson wystąpili w programie "Zamiana Żon"! Wielkomiejskie życie zamieniła na pracę w... oborze!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Monika

  Oceniono 11 razy 9

  Przecież ona ze wsi to wróci tylko na stare śmieci

 • Gość: Max

  Oceniono 10 razy 8

  Przecież Eliza jest ze wsi, to chyba nie powinna być zdziwuona

 • Gość: Margolcia

  Oceniono 6 razy 6

  Jedna wielka masakra, jeśli Eliza jest celebrytką to mi kaktus na nosie wyrośnie. Aha i warunki mieszkaniowe zdecydowanie lepsze u pani Izy niż u "celebrytki"

 • Gość: Xx

  Oceniono 5 razy 3

  Też mi wielkomiejskie życia wynajmowane mieszkanie na Tarchominie

 • Gość: kord

  Oceniono 8 razy 2

  Pani Iza zdecydowanie atrakcyjniejsza od tej Elizki.

 • Gość: Realista

  Oceniono 2 razy 2

  Za cicho było o nich więc pieniądze stopniały musieli się znów media sprzedać by znów było o nich głośno

 • Gość: Ada

  Oceniono 1 raz 1

  wielka celebrytka:)))Zapomniał wół jak cielęciem był...

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  Glonojad w oborze? Dziwne połączenie, ale co kto lubi.

 • axalewandowska

  Oceniono 3 razy 1

  Beka niesamowita😁😁😁😁😁

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX