Strój Kalczyńskiej w "DD TVN" oburzył fankę. "Obnażanie się nie pasuje matce trójki dzieci!". Jedna jej odpowiedź nie wystarczyła

W czwartkowym wydaniu "DD TVN" Anna Kalczyńska pojawiła się w stroju, który został skrytykowany przez jedną z fanek. Ona po programie odpowiedziała na zarzuty.

Anna Kalczyńska czwartkowe wydanie "Dzień dobry TVN" poprowadziła w stroju, z pozoru, całkiem normalnym. Na jej stylizację składał się t-shirt, spódnica i szpilki. Wygląd Kalczyńskiej wywołał w sieci małe poruszenie.

Choć większość obserwatorek chwaliła jej figurę i stylizację, to dla jednej z nich długość spódnicy jest niedopuszczalna. 

Pani Anno, fatalnie pani wyglądała w tej spódniczce mini. Pokazywanie ud i takie publiczne obnażanie się nie pasuje matce trójki dzieci. Fatalnie pani wyglądała - stwierdziła jedna z kobiet.

W tej sprawie zdania są podzielone - odpisała z uśmiechem dziennikarka.

Kalczyńska miała rację, bo jej fanki stanęły w jej obronie i nie poparły stanowiska kobiety, która wytknęła długość spódnicy.

Pani Aniu, w dzisiejszym wydaniu miała pani przepiękną spódnicę.

A moje zdanie jest takie, że wyglądała pani bosko!

Dlaczego nie pasuje? Jeżeli pani Anna ma ładne nogi, to niech pokazuje! Wyglądała pięknie! Sama chciałabym tak wyglądać mając trójkę dzieci.

Jeden komentarz Kalczyńskiej okazał się niewystarczający, dlatego dziennikarka opublikowała oddzielny wpis, w którym odniosła się do zarzutu.

Dziękuję i przepraszam, taka jest rzeczywistość - jedni chwalą, inni ganią i trzeba z tym żyć! Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, natomiast oburzoną panią, według której tak krótka spódnica nie przystoi matce trójki dzieci, mogę tylko uspokoić: moim dzieciom się podoba, sprawdziłam! - wyznała.

Pod tym wpisem fanki jednogłośnie stwierdziły, że zupełnie nie ma czego się czepić. A Wy, co sądzicie? Naprawdę to był nieodpowiedni strój?

MT

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (75)
Anna Kalczyńska w mini poprowadziła "DD TVN". Fanka oburzona strojem: Nie pasuje matce trójki dzieci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ddd

  Oceniono 59 razy 53

  Mam rozumieć, ze kobieta która urodzi jest zdana na noszenie habitu? Ubierajmy się tak, żeby się dobrze w tym czuć, żeby podkreślać to co podkreślać mamy. Nie ubieramy się dla kogoś tylko przede wszystkim dla siebie. Co za dewotka z tej komentującej pani. Sexu w niedziele tez z mężem nie uprawiasz, bo po kościele nie wypada?

 • pipistrello_in_giro

  Oceniono 29 razy 25

  Kolejne sumienie narodu?

 • Gość: Pupcia

  Oceniono 28 razy 16

  Pani Ania dzisiaj wyjątkowo ładnie wygladala

 • Gość: Nata23

  Oceniono 12 razy 8

  Uwielbiam Panią Anie. Nie tylko dlatego, że ma urodziny w tym samym dniu i miesiącu co ja, ale przede wszystkim dlatego, że jest mądra, piękna inteligentna kobieta. A ta miniowa dodała jej seksapilu. Można wyglądać seksi mając trójkę dzieci???? Można!!!! Gratuluję mężowi seksownej zony

 • Gość: Pati

  Oceniono 14 razy 6

  Jednym słowem ZAZDROŚĆ :)

 • Gość: bebe

  Oceniono 26 razy 6

  Bardzo atrakcyjna kobieta, mieszanka dobrych genow: urode po tacie, piekne wlosy I sylwetke po mamie. Bardzo pozytywanie wyluzowana osoba.

 • Gość: Arek

  Oceniono 9 razy 5

  Piękna dojrzałość i styl , kobiety najlepiej i najseksowniej wyglądają po 40-stce a pani Ania ma wszystko na miejscu , fajna babka i tyle .

 • Gość: Robery

  Oceniono 6 razy 4

  Brak słów jakie zacofanie jest w tym kraju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX