To on wygrał "Agenta". Kim jest? Aktorstwo to nie jedyny jego zawód. Nie zgadniecie, czym się jeszcze zajmuje

"Agent - Gwiazdy". Tę edycję wygrał Michał Mikołajczak, który do domu wrócił z 83 tysiącami polskich złotych. Jak się okazuje, aktorstwo nie jest jego jedynym zawodem.

"Agent - Gwiazdy". Trzecia edycja programu za nami. W finałowym odcinku Agentem okazała się być Ilona Ostrowska. Natomiast wygrana - 83 000 polskich złotych - trafiła w ręce zwycięzcy, Michała Mikołajczaka, który przyznał, że od samego początku przeczuwał, że to właśnie Ostrowska jest Agentem.

Ponadto przyznał, że przygotowywał się do udziału w programie. Przeczytał książki, oglądał wcześniej kilka edycji amerykańskiej i holenderskiej wersji programu. 

Ja byłem dość dobrze przygotowanym uczestnikiem. Amerykanie dobrze opisali show "Agent" oraz to, jak grać, więc przeczytałem trochę na ten temat. Są rożne strategie gry. Jak na przykład: "follow the money", czyli śledzi się, gdzie są pieniądze. Agent przeszkadza w tym, żeby uzbierała jakiekolwiek pieniądze. Dlatego dobrze jest śledzić, ile kto dorzucił do puli. Można przewidzieć ze stu procentową pewnością, kto jest Agentem. Pod warunkiem, że Agent wykonuje swoje zadanie - mówił w programie.

Jednak będąc już na miejscu, stwierdził, że należy kierować się po prostu intuicją.

Ja już na lotnisku coś wiedziałem, dlatego schowałem wszystkie strategie do kieszeni. W czasie trwania programu zacząłem się upewniać i... upewniać. Robiłem z siebie błazna w programie – podsumował swoje uczestnictwo Mikołajczak.

Michał Mikołajczak - kim jest?

Michał Mikołajczak szerokiej publiczności dał się poznać dzięki roli Bartka w serialu "Prawo Agaty", gdzie zagrał u boku Agnieszki Dygant. W 2017 roku dołączył do obsady "Pierwszej miłości", gdzie gra Piotra, przyjaciela Krystiana Domańskiego (Patryk Pniewski). Aktualnie pojawia się także w serialu "Na Wspólnej", w którym wcielił się w postać Darka, czarnego charakteru tego serialu. 

Mikołajczak dał się poznać również jako aktor filmowy. Do tej pory mogliśmy oglądać go w takich produkcjach jak "Światło", "Miasto 44" oraz "Napis".

Co ciekawe, aktorstwo to nie jedyne jego zajęcie. Mikołajczak od kilku lat prowadzi własną firmę.

Z czegoś trzeba żyć (śmiech). Mam dwa sklepy internetowe. Sprzedaję akcesoria do telefonów komórkowych - mówił w jednym z wywiadów. 

Spodziewaliście się, że wygra?

__________________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

MM

Więcej o:
Komentarze (17)
Michał Mikołajczak wygrał program "Agent-Gwiazdy". Aktorstwo to nie jedyny jego zawód. Nie zgadniecie, czym się jeszcze zajmuje
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bebe

  Oceniono 44 razy 36

  Dobrze, że on wygrał, a nie nadziana Kraśko. Jemu się przyda ta kasa, dla niej to fanaberia.

 • Gość: gruby puszek

  Oceniono 34 razy 28

  Gratulacje, zasłużył

 • Gość: Marta

  Oceniono 26 razy 14

  Ładny chłopak

 • wpm1

  Oceniono 22 razy 12

  Czyli zgarnął prawie tyle co płaszczak, ale w odróżnieniu od mariusza nie będzie musiał tej kasy oddawać.

 • mirek76pl

  Oceniono 7 razy 5

  Mysle, ze TVP powinna pojsc w slady TVN i wyprodukowac "Agenta - druzyne". Uczestnikami byliby ministrowie oraz (koniecznie) jedna osoba z opozycji. Za poprawne wytypowanie Agenta kazdy uczestnik dostawalby nagrode, tym razem nie lamiac zadnych przepisow.

 • 21ba

  Oceniono 1 raz 1

  Prymitywne polskie spoleczenstwo oglada takie gnioty, badziewia, szamba jak "agent...", "azja...","hipnoza", "projekt l...."(rozenkowa powinna byc uczestniczka a nie prowadzaca),wojewodzkiego,geslerowa i wszystkie inne prymitywne,denne programy gdzie nabija sie käse celebryckim powadzacym,celebryckim uczestnikom,a na pozniej oglada o 19.30 wiadomosci na tvp-pis aby w jesiennych wyborach zaglosowac na "jedyna,sluszna" partie czyli pis

 • Gość: gosc

  0

  a dlaczego gostek sięnie myje ???? to polega na tym kto bardziej się upaprze w błocie i gnoju ????

 • prawnik1000

  0

  ładnie sie dzieje
  patrowicz
  W

 • Gość: Pati

  Oceniono 2 razy 0

  Super, chodź stawiałam że to on jest agentem. Świetna twarz ma coś z głównego bohatera "Hannibal po drugiej stronie maski " widzę go właśnie w takich filmowych rolach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX