"Lewa" podaje BARDZO drogi przepis na jaglankę. Internautki wściekłe. "Szkoda, że jak się jest bogatym, to się nie myśli o biedniejszych"

"Lewa" podzieliła się z fankami nowym przepisem na jaglankę. Internautki skrytykowały ją za koszt przyrządzenia takiego śniadania.

Anna Lewandowska stale przedstawia swoim obserwatorkom pomysły na ćwiczenia, czy przepisy na zdrowe posiłki. Tym razem podzieliła się składnikami i sposobem przyrządzenia dietetycznej jaglanki z jagodami goji i masłem ghee.

Internautki zarzuciły "Lewej", że proponuje zbyt drogie produkty, na które nie stać przeciętnego człowieka. 

Chciałabym jeść te wszystkie potrawy, o których mówi Ania, ale mnie nie stać na większość produktów lub po prostu nie są dostępne w moim mieście, a z przesyłka wychodzi jeszcze drożej. Szkoda, że jak się jest bogatym, to się nie myśli o biedniejszych. Biedny schudnie z głodu, bo nie jest mu potrzebna dieta? Błędne założenie.

Pewnie śledzą panią same celebrytki, które stać na takie coś.

Ja też pochodzę z biednego domu, ale nie szczycę się tym, że kiedyś było mnie stać tylko na smalec, a teraz na najlepszą oliwę. Moja droga, wyżej sra*z niż du*ę masz, że się tak wyrażę. 

Pojawiły się też komentarze, w których obserwatorki wyznały, że podawaniem przepisów powinien zająć cię ktoś, kto ma kompetencje, a nie celebrytka. Kobietom nie podoba się też to, że wymyśla czasochłonne dania.

Do tego jest potrzebny lekarz, dietetyk, gastrolog, a nie celebryta sportowiec.

Najpierw niech Pani da wolne niańce i sama nauczy się być 24h przy dziecku, a później, jak uda się znaleźć wolną chwilę w czasie drzemki malca, gdzieś tak pomiędzy myciem garów a robieniem prania, to może pani serwować innym taką berbeluche bez smaku.

Co o tym myślicie? Jest o co się czepiać?

MT

Więcej o:
Komentarze (26)
"Lewa" podaje BARDZO drogi przepis na jaglankę. Internautki wściekłe. "Szkoda, że jak się jest bogatym, to się nie myśli o biedniejszych"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: paulinka

    Oceniono 20 razy 12

    Ludzie są naprawdę bezmyślni. Ja obserwuję Ankę Lewandowską od kilku lat, ale nigdy przenigdy nie traktowałam siebie, jako jej potencjalny target. To zupełnie tak, jakby wejść do jakiegoś droższego sklepu z wyposażeniem domu, jak np. Duka albo Zara Home i mieć pretensje, że nie mają cen jak w Pepco. Jej grupą docelową nie są wszyscy Polacy, ale ci o wyższej od przeciętnej stopie życiowej. I nie ma w tym nic złego, każdy ma prawo tworzyć biznes, dla takiej grupy, jaka mu się podoba. Zejdźcie na ziemię i przestańcie wiecznie się jej czepiać. Jej biznes i tak nie upadnie, bo, co was pewnie zszokuje, jest bardzo pokaźna liczba ludzi, których stać na te produkty i chętnie je kupią i nie wam oceniać, kim są ci ludzie.

  • Gość: Renia

    Oceniono 23 razy 11

    Nie żebym jakoś nachalnie próbowała bronić Lewandowskiej, bo czasem tez mnie wkurza, ale... Torebka jagód goji kosztuje około 4 PLN a masło gee to nic innego jak masło klarowane. To, że coś brzmi egzotycznie wcale nie znaczy, że kosztuje miliony monet.

  • Gość: Pyton

    Oceniono 11 razy 9

    Po co to w ogóle obserwować,czytać i się żołądkować?
    Zostawić niech zje własny ogon.

  • Gość: Bibi

    Oceniono 4 razy 4

    Zawsze produkty można zastąpić tańszymi produktami. To jest tylko przepis. Ludzie wystarczy troche pomyśleć. Z drugiej strony nie wszystko musi być dla wszystkich. Rolls- Royce tez nie wszyscy mogą sobie pozwolić a dalej jest produkowany. Wiec gdzie tu jest problem.

  • exsero

    Oceniono 4 razy 4

    "Co o tym myślicie? Jest o co się czepiać?"

    Tak.

  • Gość: Oli

    Oceniono 3 razy 3

    Takie masło mozna sobie zrobić samemu, jagody, morwe mozna kupić w popularnym dyskoncie.Nigdzie nie jest napisane, że to musza byc koniecznie produkty od Anki. Sniadanie w końcowym rozrachunku wychodzi bardzo tanio bo przecież do jaglanki wrzucasz tylko kilkanaście sztuk morwy a nie cała torebkę .

  • Gość: JAGA

    Oceniono 3 razy 3

    NAJGORZEJ ZE INTERNAUTKI CO NIE KTORE NIE POTRAFIA CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM I ROBIA SLODKIE IDIOTKI NAJPIERW TRZEBA ZOBACZYC ILE TAKIE OWOCE KOSZTUJA BO TANIE SA JAK BURAKI TO SAMO MASLO DLATEGO TRZEBA ZACZAC SAMODZIELNIE MYSLEC A POZNIEJ WYLEWAC NA KOGOS WIADRO POMYJ

  • Gość: Ola

    Oceniono 2 razy 2

    Płatki jaglane robi się w 5 minut. Najbardziej lubię z syropem klonowym i cynamonem. Kto ma czas rano na płukanie w dwóch wodach i gotowanie kaszy jaglanej, chyba tylko Lewandowska. A masło klarowane nadal jest masłem - niezdrowym tłuszczem, dietetyczka powinna to wiedzieć. Ale ten wpis był celowany w naiwne dziewczyny, które mają lecieć do jej sklepu i je kupić.

  • Gość: asia

    Oceniono 2 razy 2

    Za darmo tego świństwa nie chce...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX