Ewa Minge już tak nie wygląda. Drastycznie zmieniła wizerunek, ale... na plus! "Dużo młodziej"

Ewa Minge postanowiła zerwać ze swoim dotychczasowym wizerunkiem. Do tej pory jej znakiem rozpoznawczym były bujne loki, po których nie ma już śladu.

Ewa Minge zdecydowanie nie należy do gwiazd, lubiących eksperymentować ze swoimi włosami. Słynna polska projektantka od lat wierna była długim lokom, zmieniałą jedynie ich kolor. Miała już włosy czarne i brązowe, ale najbardziej kojarzona jest z rudymi puklami.

Tym razem Ewa Minge zapragnęła zmiany i to naprawdę dużej. Efektami wizyty w salonie fryzjerskim pochwaliła się na Instagramie. Projektantka przede wszystkim znacznie skróciła swoje włosy, które obecnie sięgają linii brody. Przyciemniła je również do koloru czarnego. W oczy rzuca się również brak charakterystycznych dla niej loków, Ewa Minge bowiem całkowicie wyprostowała włosy.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Skąd pomysł na zmianę? Ewa Minge wyjaśniła to na Instagramie:

Kiedyś bowiem trzeba wreszcie dorosnąć i uznać bujne, długie loki za niepotrzebne.

Fani projektantki byli zachwyceni nową fryzurą projektantki. Część z nich zwróciła uwagę na to, że teraz Ewa Minge wygląda znacznie młodziej. Inni stwierdzili zaś, że nowa fryzura dodała jej szyku i klasy.

Rewelacja! Niezła laska, pięknie, kobieco, z klasą!

Wow. Prawie jak Uma Thurman w "Pulp Fiction"! Pięknie!

Wow! Spektakularna zmiana na plus!

Dużo lepiej, dużo młodziej!

Bardzo ładnie i stylowo.

A Wam jak się podoba Ewa Minge w takich krótkich, prostych włosach? Jedna z internautek zasugerowała, że poważne zmiany w życiu kobiety zaczynają właśnie od nowej fryzury. Myślicie, że projektantka czymś nas jeszcze zaskoczy w najbliższym czasie?

AG

Więcej o:
Komentarze (115)
Ewa Minge obcięła włosy. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. Fani zachwyceni! To zmiana na plus
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bene_gesserit

  Oceniono 69 razy 65

  Lepiej. Ale nadal niepokojąco przypomina sklepowego manekina.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 49 razy 41

  Przecież to jej kolejna peruka. Przecież to było widać z kilometra jak miała te loki tak jak i teraz widać gołym okiem że to sztuczne włosy...

 • xzyzzy

  Oceniono 34 razy 24

  panprezesa boli noga, a wy tu jakieś pierdy o lalach zapodajecie.

 • Gość: gość

  Oceniono 26 razy 24

  masakra szkoda mi jej oby nie wyglądają tak jak Donatella Versace oby nie przesadzić na starość skóra na starość już nie jest tak elastyczna przykładem może być Pani Bogumiła Wagner nasza słynna prezenterka TV

 • Gość: DoC

  Oceniono 65 razy 21

  Ludzie, dajcie kobicie spokój. Zawsze jeździcie sobie po jej wyglądzie. Wygląda jak wygląda, jej sprawa. jeśli dobrze się z tym czuje to fajnie. Komuś się nie podoba ma prawo do własnego zdania, ale niech zachowa to dla siebie. A tak na marginesie, jak was tak brzydzi ta kobieta to po co się umartwiacie wchodząc na stronę z jej zdjęciami. Rodzaj masochizmu????
  Zapewne wszyscy krytykanci to znawcy elegancji o nieskazitelnej urodzie.
  Anonimowość dodaje odwagi.
  A Panią Ewę pozdrawiam.

 • zosima

  Oceniono 24 razy 16

  Jeszcze chwila a zacznie ze smoczkiem chodzić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX