Meghan Markle pojawiła się na oficjalnym wyjściu. Wyglądała pięknie, ale uwagę zwraca jeden szczegół. Wpadka?

Meghan Markle pojawiła się u boku narzeczonego, księcia Harry'ego, na oficjalnym wyjściu. Najbardziej uwagę zwracają jej buty.

Każde oficjalnie wyjście Meghan Markle budzi sporo emocji. Największą uwagę przykuwają oczywiście jej stylizacje, które później są kopiowane przez kobiety na całym świecie. Tym razem jednak doszło do małej wpadki.

Przyszła żona księcia Harry'ego założyła czarny kostium, do którego dobrała małą torebkę i czarne szpilki. I to właśnie one są najszerzej komentowane w mediach. Gdy się przyjrzymy, możemy zobaczyć, że są za duże. Różnica jest widoczna gołym okiem, ale przyszłej księżnej udało się nie zgubić obuwia.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Naszym zdaniem jednak to celowy zabieg. Nie zapominajmy, że Markle jest aktorką z Hollywood. A tam wiele z gwiazd zakłada większe buty, ponieważ pomaga to uchronić się od bólu i odcisków. W ten sposób unikają więc nieprzyjemnych otarć i pęcherzy. Poza tym po kilku godzinach na szpilkach stopy często zaczynają puchnąć - w takich okolicznościach dodatkowa przestrzeń często okazuje się zbawieniem.

A Wy jak myślicie? Zrobiła to celowo czy doszło do wpadki?

AW

Więcej o:
Komentarze (26)
Meghan Markle pojawiła się na oficjalnym wyjściu. Wyglądała pięknie, ale uwagę zwraca jeden szczegół. Wpadka?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Xyz

  Oceniono 23 razy 21

  Niestety kiedy nosi się szpilki to zawsze jest wrażenie że one śą za duże bo podczes chodzenia przesuwa się stops do przodu i jest taki moment że wydaje się że buty są za duże. Gdyby faktycznie były za duże nie zrobiłaby nawet jednego kroku ......znawcy od siedmiu boleści

 • Gość: Hanik

  Oceniono 23 razy 21

  Kurka, ale wpadka. Powinna już się nigdy nikomu na oczy nie pokazywać

 • Gość: Kalina

  Oceniono 12 razy 10

  I co? Czy narzeczeństwo zostanie zerwane?

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Garsonkę się wkłada, nie zakłada. Zatrudnijcie redaktora i korektora.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 12 razy 8

  Stylizacje kopiowane przez kobiety na całym świecie? Chyba tylko przez zakompleksione szare myszki, które choć przez chwilę chcą poudawać, że łączy je coś ze znanymi osobami.

 • Oceniono 15 razy 3

  Bzdura. Żadna wpadka. Nawet nie jest równa wzrostem względem księcia Harrego w tych szpilkach. Jest po prostu modna i stylowa. Wnosi świerzość w bardzo konserwatywny styl królewskiej garderoby.

 • Gość: Tralala

  Oceniono 2 razy 2

  Ona jest śliczna, zjawiskowa, nawet jesli niedoskonała.

 • Gość: ulena

  Oceniono 1 raz 1

  No i co z tego...z taka uroda ...A przynajmniej nie cisna .

 • Gość: Gość

  0

  Szalenie odkrywczy tekst. Rany, jak na to wpadliście....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX