"Nasz nowy dom". Wilgotny i zagrzybiony dom zmienił się w perełkę. Niespodziankę zrobiła rodzinie gwiazda "Przyjaciółek"

W ostatnim odcinku programu "Nasz nowy dom" Katarzyna Dowbor pomogła rodzinie z Leszczydołu Starego. Na uczestników czekała też niemała niespodzianka.

Ekipa programu "Nasz nowy dom" tym razem pomogła trzyosobowej rodzinie z Leszczydołu Starego, małej wsi pod Wyszkowem. W starym, zagrzybionym i wilgotnym  domu mieszkali pan Mariusz, pani Kasia i ich syn Kamil.

Sytuacja rodziny nie jest za ciekawa. Pan Mariusz od kilku lat zmaga się z chorobą kręgosłupa, pracuje dorywczo i nie jest w stanie zapewnić rodzinie podstawowych standardów, o których marzą. Co więcej, ich syn choruje na autyzm i wymaga specjalistycznej opieki. Kamil nie miał zapewnionych odpowiednich warunków do rozwoju. Nie miał miejsca do nauki i pokoju, w którym mógł się wyciszyć i pobyć sam. W trójkę mieszkali w jednym pomieszczeniu!

Dom, w którym żyła rodzina, był w bardzo złym stanie. Każda wichura zrywała papę z dachu. Wszędzie panoszył się grzyb i chłód.

Ta wilgoć nas powoli zabija - przyznał pan Mariusz.

W ciągu pięciu dni Katarzyna Dowbor i ekipa programu "Nasz nowy dom" zmienili ich dom nie do poznania. Ale to nie koniec niespodzianek, jakie produkcja przygotowała dla rodziny. Odwiedziła ich Małgorzata Socha, która umiliła chwile bohaterom odcinka.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

AW

Więcej o:
Komentarze (22)
"Nasz nowy dom". Wilgotny i zagrzybiony dom zmienił się w perełkę. Rodzinę odwiedziła gwiazda Polsatu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 15 razy 11

  Program , który robi tyle dobrego dla ludzi.

 • brak.slow

  Oceniono 10 razy 10

  Super świetny projekt ! Piękna kuchnia i łazienka i tak pomysłowe rozplanowanie przestrzeni. !!! Wow

 • Gość: Gosc

  Oceniono 11 razy 7

  Super program.

 • Gość: lomberg

  Oceniono 4 razy 4

  Ciekawy jestem w jaki sposób w pięć dni pozbyć się wilgoci i grzyba?

 • Gość: bb

  Oceniono 3 razy 3

  Jestem architektem i po dwóch odcinkach tego programu krew mnie zalała. Te przypadki całkowicie zawilgoconych murów które oni "leczą" miejscowo głupią farbą czy wszystkie inne budowlane kwestie które są tylko tuszowane albo naprawiane częściowo, na ile pozwoli czas....Ludzie, nie chcecie wiedzieć co po takich "remontach" wychodzi po latach. Tego się ładnymi mebelkami nie zakryje.

 • Gość: as

  Oceniono 3 razy 3

  skromnie, ale czysto i schludnie :-) Brawo Kaśka.

 • baska_w5

  Oceniono 2 razy 2

  Metamorfoza świetna i fajnie, że jest możliwość udzielenia ludziom takiej pomocy. Autor o inicjałach AW popełnił jednak zasadniczy błąd - to nie Dowbor pomogła tej rodzinie ale telewizja Polsat i ekipa programu. Dowbor jest tylko celebrytką prowadzącą program.

 • Gość: m

  Oceniono 1 raz 1

  Nie rozumiem ludzi, którzy kupują nowe meble i wypasiony telewizor zamiast zadbać o stan techniczny domu/mieszkania.

 • Oceniono 7 razy 1

  Plakac kazdy potrafi za robote by sie wzieli,ludzie w gorszej sytuacji sa,moja znajoma ma 2 dzieci z autyzmem i pracuje,a maz rej pani z bolem kregoslupa niech nie przesadza,robic sie nie chce,do przesady

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX