Dominika Grosicka przygotowała dla męża specjalny obiad. Takiego dania na pewno nie dostałby "Lewy" od swojej żony

Dominika Grosicka pochwaliła się na Instagramie, jaką potrawę przygotowała dla męża po meczu. Czegoś takiego, nie zrobiłaby Lewandowska.

Dominika Grosicka niedawno nawiązała współpracę z serwisem o tematyce fitness. W związku z tym ma pewnie dużo obowiązków, ale znalazła czas na przygotowanie domowego obiadu.

Jej mąż, Kamil Grosicki jest pewnie zadowolony, że żona tak o niego dba. Na pewno po meczu ze smakiem zjadł obiad od ukochanej.

gołąbki Grosickiejgołąbki Grosickiej Instagram/dominikagrosicka

Na zrobienie takich gołąbków raczej nie pokusiłaby się Anna Lewandowska. Trenerce wiele razy zarzucano, że pilnuje diety swojego męża, Roberta Lewandowskiego i przygotowuje dla niego tylko najzdrowsze posiłki. Ona nawet żartowała, że pozwoliłaby mu zjeść kebab, ale pod jednym warunkiem.

Kiedyś zdarzyło się też, że Wojciech Szczęsny postanowił zażartować z "Lewej" i zadzwonił do niej, żeby się dowiedzieć, czy... może zjeść pizzę.

MT

Więcej o:
Komentarze (4)
Dominika Grosicka przygotowała obiad dla męża. Takiego dania na pewno nie dostałby "Lewy" od swojej żony
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kam

  Oceniono 14 razy 8

  Lewandowska nie ma zielonego pojecia o prawidlowym odzywianiu.Kracze ze jest dietetyczka a chlop slabnie z dnia na dzien. Widac po jego kondycji jak jest odzywiany.No Lewa podksztalc sie tam gdzie potrzeba a wtedy i Robert zacznie odnosic sukcesy.Na razie to chloptys slabiutki, slabiutki.

 • Gość: Amanda

  Oceniono 6 razy 4

  O ja pie... jaka zdolna ! Obiad dla męża zrobiła !!!

 • Gość: iii

  Oceniono 4 razy 0

  tez mi trudnosc w wykonaniu

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy -1

  Glupota gdyby umiala fruwac to panie pokroju Grosickiej fruwalyby niczym golebice ! Pustak pistakiem pogania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX