Znana jest kolejna uczestniczka "Azji Express". To bardzo lubiana aktorka. Pokazała zdjęcie przed i po podróży. Nieźle!

W programie "Azja Express" wystąpi Aleksandra Domańska. Aktorka pokazała zdjęcie przed i po długiej podróży na plan popularnego show.

Choć TVN nie podał oficjalnie listy uczestników "Azja Express", to kilka dni temu paparazzi przyłapali kilku z nich na lotnisku. Pewne jest, że w popularnym show wystąpią m.in.  Filip Chajzer z tatą, Lara Gessler, Maciej Musiałowski, Mateusz i Pamela z kanału "Fit Lovers", Magda Steczkowska i Aleksandra Domańska. Ta ostatnia wstawiła na swój Instagram wymowne zdjęcie.

Choć Domańska nie potwierdziła, że jest w "Azji Express", jej fotografia jest bardzo wymowna. Aktorka pokazała zdjęcie przed i po podróży na plan programu. Lot był bardzo długi - trwał aż 16 godzin.

- Od 17 lat nie mam telewizora ale chętnie obejrzę ten program w internecie, tylko dla Pani osoby w tym programie - piszą jej obserwatorzy. 

Wiadomo już, że "Azja Express" kręcona jest tym razem w Ameryce Południowej. Nie wiadomo wciąż, czy TVN pozostanie przy dotychczasowej nazwie programu, czy postanowi ją zmienić.

Ekipa już świetnie się bawi. Skąd to wiemy? Z Instagrama Agnieszki Woźniak-Starak, która zdradziła kilka szczegółów. Nagrania zobaczycie w dołączonym do artykułu materiale wideo.

Będziecie oglądać?

Aleksandra Domańska 

Aleksandra Domańska niedawno zagrała główną rolę w filmie "Podatek od miłości", po którym zyskała grono stałych fanów i zaczęła być rozpoznawalna. Aktorkę można uznać za nową, świeżą twarz, ale jej przygoda z aktorstwem zaczęła się dużo wcześniej. Wystąpiła w wielu znanych produkcjach, m. in.: "Przepis na życie", "Lekarze", "Drogówka", "Pod mocnym aniołem", "O mnie się nie martw", "Bodo" czy " Belle Epoque". 

JT 

Więcej o:
Komentarze (8)
"Azja Express": Aleksandra Domańska w programie. Pokazała zdjęcie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bella

  Oceniono 15 razy 15

  No faktycznie lubiana, a jeszcze bardziej znana...tragedia z tym plotkiem

 • Gość: kk

  Oceniono 8 razy 4

  Może gdzieś tam lubiana, ale pierwszy raz na oczy widzę!

 • Gość: jak i

  Oceniono 3 razy 1

  Znana aktorka?

 • Gość: Famus

  0

  A co to kto to jest tak apropo? ??

 • Gość: "katoliczka"

  Oceniono 2 razy 0

  Jasne, a ja jestem zakonnicą

 • wawiak57

  Oceniono 1 raz -1

  Kto ją zna i kto ją lubi ? Chyba tylko wy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX