Była żona Durczoka wytknęła błąd Julii Oleś-Miłej. Jej komentarz to niezła szpila

Marianna Dufek wytknęła pomyłkę w tekście Julli Oleś-Miłej, obecnej partnerki Kamila Durczoka. Nie szczędziła zgryźliwego komentarza.

Kamil Durczok po głośnej aferze o mobbing i molestowanie, a następnie rozwodzie z Marianną Dufek, układa swoje życie na nowo. Osiedlił się na Śląsku, gdzie założył regionalny portal Silesion.pl. W pracy poznał nową miłość, Julię Oleś-Miłą

Obecna partnerka Durczoka napisała ostatnio tekst o jubileuszu Uniwersytetu Śląskiego. Najwyraźniej dotarł on do jego byłej żony, gdyż ta wytknęła dziennikarce błąd na jej oficjalnym profilu na Facebooku. 

- Niestety autorka nie dopełniła staranności przy dokumentacji tego tekstu, podaje informacje nieprawdziwe - napisała pod linkiem.

Autorka, Julia Oleś-Miła , wspomniała w tekście o znanych absolwentach, gdzie umieściła... Kamila Durczoka. Dziennikarza Tomasz Szymborski dodał, że "Durczok nie skończył Uniwersytetu Śląskiego nawet korespondencyjnie". 

Dziennikarka szybko zmieniła słowo "absolwenci" na "studenci", co nie umknęło uwadze Dufek.

- Redakcja poprawiła tekst! Już jest zgodnie z prawdą. To wyższość sieci - łatwiej zaciera się błędy - napisała w komentarzu Dufek. 

Komentarz Marianny Dufek na FacebookuKomentarz Marianny Dufek na Facebooku Facebook / Marianna Dufek

Myślicie, że teraz Oleś-Miła będzie rzetelniej podchodziła do swojej pracy?

MM

Więcej o:
Komentarze (38)
Marianna Dufek, była żona Durczoka, wytknęła błąd Julii Oleś-Miłej. Jej komentarz to niezła szpila
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • janusz990

  Oceniono 29 razy 27

  Faceci wymieniaja zony jak klocki hamulcowe. Takie stare pryki, mysla ze sie odmlodza dziadki.

 • Gość: go

  Oceniono 33 razy 25

  kliknęłam (na własną odpowiedzialność) i przeczytałam tekst p. Oleś.
  nazwanie tego podstawówkowego sprawozdania "dziennikarstwem" jest zdecydowanym nadużyciem - to po pierwsze. po drugie, czuję dyskomfort, czytając tekst p. Oleś o wydarzeniu, w którym udział wziął jej partner i na którym pojawiła się z pewnością jako jego osoba towarzysząca. to oczywiście wygodne - poszli razem i ona później rzecz całą opisała - ale w moim odczuciu totalnie nieprofesjonalne. no i po trzecie, interpunkcja p. Oleś zostawia duuuużo do życzenia.
  mówiąc krótko: dziennikarskie wannabe.

 • Gość: ignora

  Oceniono 24 razy 16

  Już nie wiadomo, która bardziej żałosna czy Julka z oklejonymi plastrami cycami, czy Marianna śledząca Julkę, Kamilka i czyhająca na ich byki w tekstach.

 • Gość: marta

  Oceniono 14 razy 8

  Panie Dupczok oj przepraszam, Durczok schodzi pan coraz niżej,niżej....Ośmieszasz się pajacu i tyle...Laska robi karierę na twoim penisie....Buhahahahhha

 • dodosdontquack

  Oceniono 14 razy 8

  Kobieta powinna isc sie upic z okazji, ze taki dupek ja rzucil. Ze zdjec rodzinnych bije takie szczescie z twarzy zony i dziecka, ze az zoladek sciska.

 • Gość: ktoś z koszutki

  Oceniono 14 razy 6

  A co panią Dufek właściwie obchodzi portal jej byłego męża i teksty jego obecnej narzeczonej, sledzi ich tam czy jak? Gdyby ją Durczok nie obchodził to ani by tam nie właziła, ani nie szukała błędów, ani nie komentowała. Musi go ciągle kochać i nie może się pogodzić z tym, że on mimo jej pomocy jej nie chciał.

 • Gość: regege

  Oceniono 5 razy 5

  takich właśnie mamy rzetelnych dziennikarzy...

 • iron_giant

  Oceniono 9 razy 5

  Nie ma to jak "Wybiórcza"!
  W artykule napisane: Dziennikarza Tomasz Szymborski dodał, że "Durczok nie skończył Uniwersytetu Śląskiego nawet korespondencyjnie".
  Nic ująć, nic dodać. Niech wpierw swoje sprawdzają błędy!
  To taka szpileczka ode mnie w tyłek gazety.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX