O tym romansie nikt nie miał pojęcia. Zbigniew Zamachowski spotykał się ze znaną aktorką. "Podobało się jej, że jest taki romantyczny"

Zbigniew Zamachowski w przeszłości był mocno zauroczony Małgorzatą Pieńkowską. I to ze wzajemnością. Jednak ich drogi się rozeszły.

Byli młodzi, beztroscy. Zbigniew Zamachowski zaraz pod koniec lat 80-tych, tuż po studiach, trafił do Warszawy, gdzie dostał angaż w Teatrze Studio. Jak czytamy w "Dobrym Tygodniu" to właśnie wtedy zwrócił uwagę na młodszą o 4 lata Małgorzatę Pieńkowską. Zauroczył się nią, podobała mu się jej spontaniczność. Aktorka nie pozostała obojętna na zaloty kolegi.

Co więcej, jego uczucie do aktorki było na tyle silne, że myślał nawet o poproszeniu jej o rękę. Jednak nie zdecydował się na poważne deklaracje i szansa na wielką miłość przepadła.

- Małgosia ciepło wspomina tamte chwile. Podobało się jej, że Zbyszek jest taki romantyczny, szarmancki, przynosił bukiety kwiatów. Podziwiała, jak świetnie gra na pianinie - zdradziła tygodnikowi osoba z kręgu ich wspólnych znajomych.

Małgorzata Pieńkowska wyszła wtedy za mąż za Jacka Sobala, a aktor ożenił się z Anną Komornicką. Jednak nadal łączy ich ciepła relacja i nić sympatii. A gdy się widzą, zawsze serdecznie się witają i zamienią kilka słów.

Myślicie, że tworzyliby udane małżeństwo?

AW

Więcej o:
Komentarze (9)
Zbigniew Zamachowski spotykał się z Małgorzatą Pieńkowską. Myślał nawet o zaręczynach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ana

  Oceniono 13 razy 11

  najwidoczniej nie byli sobie pisani ,ale na pewno zbysio by wyszedl na tym lepiej a tak i justa i monisia to wyrachowane zmije

 • Gość: Gość Kama

  Oceniono 9 razy 9

  Co Te kobitki widzą w tym kartofelku nie wiem......

 • Gość: Nata

  Oceniono 8 razy 4

  Taki brzydal i konus A baby na niego lecą? Ślepe albo głupie. Ochydny jest ten kartofel przypominający faceta...

 • Gość: Metrol

  Oceniono 12 razy 2

  Wyjątkowo antypatyczna pani. W dodatku nieudolnie usiłująca odcinać kupony w durnych reklamach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX