Lewandowska pokazała wyjątkowe zdjęcie. Fani zdezorientowani. "Myślałam, że to druga ciąża"

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z czasów, kiedy była jeszcze w ciąży. Część fanów pomyślała, że trenerka spodziewa się kolejnego dziecka.

Annę Lewandowską wzięło ostatnio na wspomnienia. Trenerka, przeglądając prywatne archiwum ze zdjęciami, natrafiła na wyjątkową fotografię, ponieważ zrobioną podczas ostatnich chwil jej ciąży. 3 tygodnie później na świat przyszło pierwsze dziecko jej i Roberta Lewandowskiego, Klara.

Pomyśleć, że to zdjęcie zrobiłam równo rok temu, a tu zaraz, za 3 tygodnie moja córeczka będzie miała roczek - napisała Anna Lewandowska, nie kryjąc radości.

Przy okazji przypomniała również o swoich postach na blogu, na których porusza kwestie treningu dla kobiet właśnie w ciąży.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów. Część z nich przyznała się, że od razu pomyślała, że Anna Lewandowska spodziewa się kolejnego dziecka. Inni skupili się bardziej na wyglądzie ciężarnej, zasypując ją komplementami.

Aniu ja myślałam, że to druga ciąża, a to jeszcze, jak mała była w brzuchu.
A ja myślałam, że to druga ciąża (...).
Jaka zgrabna 3 tygodnie przed porodem. Ja się ledwo ruszałam w tym terminie (...).
Jaki malutki brzuszek.

AG

Więcej o:
Komentarze (3)
Anna Lewandowska pokazała wyjątkowe zdjęcie sprzed roku, kiedy była jeszcze w ciąży. 3 tygodnie później urodziła
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Paweł Garstka

  Oceniono 4 razy 4

  Żygadź się chce ile można ludzie to trzeba być debilem naprawdę niech pokaże jeszcze zdjęcia z pogrzebów napewno ma jakieś

 • sarna49.0

  Oceniono 4 razy 4

  Kochani mam pytanie czy za mało jest zdjęć Lewandowskich ze trzeba jeszcze wstawiać zdjęcia na portalach z poprzednich lat? Nie jedna pani Lewandowska chodziła w ciąży i nie tylko ona rodziła Czy to az taka wielka sensacja? Kkobiety rodzą i bywa że trojański czy czeoraczki i nikt nie robi z tego takiego szumu. Przecież jest tyle ciekawych tematów i nie tylko Lewandowscy istnieją na tym świecie. Czy już o skromniejszych ludziach nie można napisać coś milego?Lewandowska ma swój instagram I tam niech pisze a nie na wszystkich portalach Nie zazdroszczę im bo sama mam dos kasy Ale nie lubię pychy i narcyzmu Cenie skromnosc bo wiem jak przeciętna polska rodzina żyje dlatego nie lubię się chwalić Życie jest nie sprawiedliwe Smutne ale prawdziwe

 • Robert Ch

  Oceniono 3 razy 1

  Doda i Lewandowska, Lewandowska i Doda. Płacą wam?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX