Romans Quebonafide i Szroeder zaczął się dużo wcześniej? Słowa jednego utworu rapera wiele zdradzają

Wiele wskazuje na to, że romans Natalii Szroeder i Quebonafide zaczął się dużo wcześniej. Świadczy o tym tekst jego piosenki.

Związek Natalii Szroeder i rapera Quebonafide budzi sporo emocji. Do tej pory ani on, ani ona nie odnieśli się do medialnych doniesień, ale ich wspólne zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. I co więcej - ich romans mógł zacząć się dużo wcześniej niż dowiedziały się o tym media!

Natalia Szroeder, QuebonafideNatalia Szroeder, Quebonafide Instagram/staszekszroeder

Informacja o tym, że się spotykają, pojawiła się pod koniec marca. Jednak po przeanalizowaniu tekstu utworu "Visa", pochodzącego z płyty "Soma 0,5 mg", która jest jego wspólnym projektem z Taco Hemingwayem, można śmiało stwierdzić, że są ze sobą znacznie dłużej.

Pod łóżkiem miałem CKMa z Wojciechowską, może przez to właśnie przeleciałem cały świat, by zrozumieć, że mam w głowie kosmos. Ty ją znowu tracisz dla mnie, jestem Brad Pitt 7, siedzę i przeglądam story od Natalii Szroeder - brzmi tekst.

Płyta dopiero teraz pojawiła się w sprzedaży, więc wszystko wskazuje na to, że Natalia Szroeder już od dawna jest obecna w jego życiu. I być może to właśnie dla niej Quebo rozstał się ze swoją wielką miłością, Roksaną?

Łączy ich nie tylko życie prywatne

Ostatnio pojawiły się także doniesienia, że Quebo i Natalię Szroeder połączą także sprawy zawodowe. Raper zaproponował jej współpracę, bo chce jej pomóc w rozwoju kariery. Złożył jej propozycję dołączenia do jego wytwórni, dzięki czemu będzie mogła zaistnieć w świecie muzyki alternatywnej i nagrywać to, o czym zawsze marzyła.

Myślicie, że to naprawdę coś poważnego?

AW

Więcej o:
Komentarze (9)
Quebonafide wspomina o Natalii Szroeder na swojej płycie. Ich romans zaczął się dużo wcześniej?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Oceniono 9 razy -7

    I mówią że jest raper jakim ku... raperem w różowym dresie i zielonych włosach śpiewających o tamaguczi zwykły patus z ch...owymi dziarami do kogo kieruje swoją muzykę jak można to tak nazwać do dzieci w gimnazjum zaraz o pokemonach będzie śpiewał

  • jego_eminencja

    Oceniono 24 razy -16

    co za idiotka , z takim oprychem szuka wspólnoty duchowej, hehe i jeszcze na dodatek ładna, buzia na 9/10 , z takim menelem co udaje artyste, myslalem ze tacy raperzy tylko imponuja osiedlowym blacharom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX