Córka Bieniuka przepada za Gliwińską. A siostra i mama Przybylskiej? "To nie ma być dziewczyna dla mnie". Te słowa sporo wyjaśniają

Siostra Anny Przybylskiej wyznała w rozmowie z "Super Expressem", że jej rodzina jest w stanie zaakceptować nową partnerkę Jarosława Bieniuka. Warunkiem, który musi być przy tym spełniony, jest szczęście jego dzieci.

Siostra zmarłej Anny Przybylskiej, Agnieszka Kubera, w szczerej rozmowie z "Super Expressem" uchyliła rąbka tajemnicy, opowiadając o tym, co się aktualnie dzieje w rodzinie jej szwagra, Jarosława Bieniuka.

Nie wiem, czy do końca sobie radzą. Jest im strasznie trudno bez ukochanej mamy, jednak starają się żyć w miarę normalnie. Jarek robi wszystko, żeby zastąpić dzieciom ojca i matkę. Nie jest łatwo, ale staje na wysokości zadania. Do tej pory udawało mu się utrzymać rodzinę w ryzach i życzę mu dalszych sukcesów - wyznała szczerze siostra zmarłej Anny Przybylskiej.

Przy okazji odniosła się również do ewentualnej nowej partnerki Jarosława Bieniuka, podkreślając, że priorytetem dla wszystkich jest dobro jego dzieci i Anny Przybylskiej:

Zaakceptujemy każdą kobietę, z którą Jarek rzeczywiście będzie szczęśliwy i jeśli dzieci również nie będą miały nic przeciwko niej. To nie ma być dziewczyna dla mnie, czy dla mamy, ale kobieta, która bezwarunkowo pokocha Jarka i dzieci. To oni są najważniejsi - dzieci i Jarek, nie ja i moja mama. Jeżeli rzeczywiście będą szczęśliwi, my im tylko przytakniemy i będą mieli zawsze nasze błogosławieństwo.

Jak myślicie, mówiła konkretnie o Martynie Gliwińskiej?Według najnowszych doniesień kobieta wróciła do Jarosława Bieniuka. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

AG

Więcej o:
Komentarze (4)
Siostra Przybylskiej o związku Bieniuka: Zaakceptujemy każdą kobietę, z którą Jarek będzie szczęśliwy
Zaloguj się
 • ohmylord

  Oceniono 7 razy 3

  sorki, ale co oni mają do akceptacji lub nie?!

 • dodosdontquack

  Oceniono 2 razy 0

  Ja powiedzialem do widzenia czesci rodzinki, ktora stwierdzila, ze moja partnerka nie jest dla nich :) Albo szczera pelna akceptacja, albo wypad.

 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy -1

  a ten na b czy to nie ten mistrz swiata w konkubinacie klasycznym?????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX