Szroeder na Instagramie: Potrzebuję piosenki, która ukoi do snu. Komentuje... Quebonafide. Lepiej nie mógł zażartować z plotek

Quebonafide skomentował jedno ze zdjęć Natalii Szroeder, nawiązując tym samym do ostatnich doniesień medialnych. Z dystansem!

Niedawno "Fakt" poinformował, że znajomi Natalii Szroeder martwią się o jej związek z nowym partnerem. Ponoć wokalistka już bardzo mocno zaangażowała się w relację z raperem Quebonafide

Znajomi Natalii martwią się, że Kuba w błyskawicznym tempie zamknął ją w złotej klatce. Całkiem straciła dla niego głowę i każdą wolną chwilę spędzałaby tylko z nim. Przestała nawet odbierać telefony od dawnych przyjaciół - powiedziała w tabloidzie koleżanka piosenkarki.

Widocznie doniesienia medialne mało interesują samych zainteresowanych. Świadczy o tym komentarz Quebonafide pod jednym z ostatnich zdjęć Szroeder. Wokalistka wstawiła zdjęcie i poprosiła fanów o polecenie piosenki: 

Potrzebuję piosenki, która ukoi do snu ładnie, rozczuli, wzruszy, takiej miękkiej jak najmięksiejszy kocyk, cieplutkiej jak kakao, ale nie miałkiej i flaki z olejem. I nie ciepłe kluchy. Tylko takiej: "O! W sam raz!". A na zdjęciu to właśnie proszącą o te piosenkę mina. Będę wdzięczna i zobowiązana!

Wśród kilkuset komentarzy wypatrzyliśmy jeden, który zwrócił naszą szczególną uwagę.

Natalia Szroeder screenNatalia Szroeder screen Instagram.com/natalia_szroeder

Wracaj do złotej klatki - napisał Quebo, nawiązując do ostatnich plotek w mediach.

Brawa za dystans! 

JT

Natalia Szroeder u Kuby Wojewódzkiego. "Tata spojrzy i powie: Moja robota"

Więcej o:
Komentarze (4)
Quebonafide komentuje post Natalii Szroeder. W punkt!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Piotr Klich

  Oceniono 13 razy 11

  Czemu się ludzie dziwią, gdy młoda dziewczyna, po latach rozkręcenia kariery, zakochuje się i chce z ta osoba spędzać każda wolna chwilę? To już nawet klasycznie zakochać się nie można. Fajnych ma znajomych, tylko tyle...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 0

  Ło matko, ET go home!

 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy 0

  Co to za czubek?

 • art_102

  Oceniono 16 razy -2

  Od samego patrzenia na tego gościa, można popaść w depresję i chcieć schować głowę pod koc.. Nie wiem tylko jaki to jest ten "najmięksiejszy kocyk,"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX