To dzięki córce Bieniuk wrócił do Gliwińskiej? "Od śmierci mamy to Martyna stała się dla niej wzorem kobiecości"

Jarosław Bieniuk wrócił podobno do Martyny Gliwińskiej. Najbardziej ucieszona tym faktem jest rzekomo córka byłego sportowca.

Związek Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską zakończył się niespodziewanie pół roku temu. Sportowiec wyznał wtedy, że chce skupić się na opiece nad dziećmi, a sama Gliwińska zaczęła wrzucać na Instagram przygnębiające cytaty, z których wynikało, że bardzo przeżywa rozstanie. Kilka dni temu pojawiły się jednak plotki, że para wróciła do siebie.

Według najnowszych doniesień to Oliwia Bieniuk bardzo dążyła do tego, żeby jej ojciec wrócił do Gliwińskiej. Informator "Na Żywo" twierdzi, że 15-latka zżyła się z macochą i przez cały czas utrzymywała z nią kontakt.

Ona ją wprost uwielbia, bo od śmierci mamy to Martyna stała się dla niej wzorem kobiecości. Oliwia traktuje partnerkę ojca jak starszą przyjaciółkę i we wszystkim chce ją naśladować. Martyna mieszka po sąsiedzku, więc regularnie się widywały i do siebie dzwoniły. Oliwia nie straciła nadziei, że rozstanie taty z Gliwińską będzie chwilowe. Często z nim o tym rozmawiała.

Gliwińska również wspiera Oliwię, która podobno marzy o karierze modelki. Miała m.in. przekonać Bieniuka, żeby pozwolił córce wystąpić z nim w reklamie. Ostatecznie zgodził się, a nie jest przecież tajemnicą, że raczej studzi celebryckie zapędy pierworodnej i woli, by skupiła się na nauce.

To pod wpływem Martyny Jarek zgodził się, by Oliwia wystąpiła z nim w reklamie sieci komórkowej. Choć w spocie pojawi się też jej rodzeństwo, to właśnie ona najbardziej przeżywa występ przed kamerą. Martyna przekonała Jarka, że dla jego synów i córki to będzie świetna zabawa, która doda im pewności siebie.

15-letnia Oliwia wystąpiła już w kampanii "Reserved", która narobiła jej apetytu na więcej. Widzicie ją w zawodzie modelki?

Oliwia Bieniuk zrobi karierę jako modelka? Ojciec postawił jej jeden warunek. "Mamy umowę"

WJ

Więcej o:
Komentarze (5)
Jarosław Bieniuk wrócił do Martyny Gliwińskiej dzięki córce? "Od śmierci mamy to Martyna stała się dla niej wzorem kobiecości"
Zaloguj się
 • art_102

  Oceniono 21 razy 17

  ".....od śmierci mamy to Martyna stała się dla niej wzorem kobiecości."
  No niestety to widać! "Wzorzec" Martyny promujacej się bez umiaru w mediach społecznościowych córka Przybylskiej łyknęła od razu i mamy w necie prężącą sie nastolatkę w wydętymi wargami. To należy zapanować a nie bratać sie z facetką, która jest takim "wzorcem".

 • margot452

  Oceniono 2 razy 2

  Ten wzór kobiecości to ta, co pozowała na kiblu?

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  Kto to ten Bieniuk, poza tym, że niniejszy szacowny portal się o nim rozpisuje, a facet ostatnio zaczął z telewizora wyłazić?

 • Gość: Gość

  0

  Jedno jest pewne Zadna malpicha nie zastąpi Ani!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX