Małgorzata Rozenek pokazała, jak spędza Wielkanoc. Nietypowo! Internauta zarzucił jej hipokryzję

Małgorzata Rozenek wyjechała na Wielkanoc do Szczyrku, gdzie aktywnie spędza czas z mężem i synami. Niektórym jej fanom nie spodobało się jednak takie spędzanie świąt.

Małgorzata Rozenek tegoroczne święta wielkanocne postanowiła spędzić poza domem rodzinnym. "Perfekcyjna" wybrała się razem z mężem, Radosławem Majdanem i synami na południe Polski. Relację ze swojego pobytu w Szczyrku na bieżąco zdaje na Instagramie. Państwo Majdanowie na brak atrakcji i wrażeń zdecydowanie nie mogą narzekać. 

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Małgorzata Rozenek w Wielką Sobotę opublikowała zdjęcie zrobione na koniec przejażdżki quadami. Przy okazji złożyła też życzenia swoim fanom. Jeden z internautów skrytykował jednak taki nietradycyjny sposób spędzania świąt, zarzucając "Perfekcyjnej" hipokryzję.

Bardzo przepraszam, ale czegoś nie rozumiem. W jednym z ostatnich wywiadów powiedziała pani, że święta w tym roku domowo, z żywymi kwiatami, porcelanowymi pisankami, a kulinaria załatwia mama. Chyba, że wszystko zostało w domu. To jak jest naprawdę?

Co myślicie o takim spędzaniu świąt?

AG

Więcej o:
Komentarze (34)
Małgorzata Rozenek wyjechała z Radosławem Majdanem i synami na Wielkanoc do Szczyrku. Internauta ją skrytykował
Zaloguj się
 • wolfspider

  Oceniono 31 razy 31

  Kogo to obchodzi....

 • oko2009

  Oceniono 32 razy 30

  Niech mówi, pisze, robi co chce. Tak naprawdę nikogo to nie obchodzi. Gdybyście przestali o niej pisać wszyscy by zapomnieli o tej pani.

 • wawiak57

  Oceniono 21 razy 17

  Pozdrawiam pustaki zainteresowane tematami o Rozenek czy innymi równie mądrymi paniami.

 • eryk777

  Oceniono 18 razy 16

  Wszędzie Rozenki Lewandowskie Kaczynskie Misiewicze. Idę się obejść i upic. Nie chcę i nie muszę na to patrzeć i słuchać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX