Ashton Kutcher uczy grać córkę w golfa. Uwagę jednak zwraca napis na koszulce Wyatt

Ashton Kutcher wybrał się z 3-letnią córką na golfa. Sytuację tę uwiecznili miejscowi paparazzi.

Mila Kunis i Ashton Kutcher w grudniu ubiegłego po raz drugi zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn Dimitri i od tego czasu regularnie możemy oglądać roześmiana parę na rodzinnych spacerach. Tym jednak razem aktor wraz z 3-letnią Wyatt wybrał się na golfa. 

Uwagę naszą zwróciła koszulka jego córki. 

Lunches, brunches, interview by the pool, co w polskim tłumaczeniu brzmi: lunche, bruche, wywiady nad basenem - widnieje napis na jej ubraniu. 

Trzeba przyznać, że ma zadatki na gwiazdę, prawda?

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>

Choć para niechętnie pokazuje dzieci i stara się też trzymać je z daleka od paparazzi, to chętnie wypowiada się na temat wychowania swojego potomstwa. Podkreślają, że starają się odpowiedzialnie wychowywać dzieci i zanadto nie rozpieszczać. Jednak nie zawsze mogą liczyć na aprobatę ze strony innych rodziców. 

To bardzo ważne, ponieważ oboje pochodzimy z biednych rodzin, dorastaliśmy w biedzie i ciężko pracowaliśmy nad sobą, dzięki czemu znamy wartość każdego dolara - mówiła Kunis w "Kyle and Jackie O show".

MM

Więcej o:
Komentarze (3)
Ashton Kutcher uczy grać córkę w golfa. Te zdjęcia to najsłodsze, co dziś zobaczycie. Uwagę jednak zwraca napis na koszulce Wyatt
Zaloguj się
  • Gość: Kasia

    Oceniono 4 razy 4

    'Ashton Kutcher uczy grać córkę w golfa.' Kto to pisze??? Ta osoba ma poważne problemy ze składnią zdań. Wstyd, że coś takiego publikuje Gazeta...

  • Gość: Michał

    Oceniono 3 razy 3

    Tekst z koszulki nie jest nieznany, to cytat z utworu The Notorious B.I.G. - "Juicy" (Official Video) 2:02

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX