Małgorzata Socha nie chciała mówić o ciąży. Wyjątkowo zdradziła kilka szczegółów

Małgorzata Socha spodziewa się trzeciego dziecka. O tym, jak się czuje i czy zamierza zwolnić tempo, opowiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Małgorzata Socha kilka dni temu potwierdziła, że po raz trzeci zostanie mamą. Aktorka nie chciała zdradzać na ten temat za wiele, ale teraz na większe zwierzenia namówiła ją Agnieszka Jastrzębska w "Dzień Dobry TVN". Aktorka wyznała, że w ciąży czuje się świetnie i zawodowo wciąż jest aktywna. Trudno jej jednak stwierdzić, czy będzie potrzebowała dłuższej przerwy od pracy.

Na razie nic nie planuję. Jak to się mówi: Chcesz rozśmieszyć pana Boga, powiedz mu o swoich planach. Zobaczymy, co będzie. Czuję się bardzo dobrze. Dużo się dzieje u mnie zawodowo, dużo pracuję i udaje mi się to wszystko godzić, więc cieszę się, że mogę być cały czas aktywna i nic nie stoi ku temu na przeszkodzie.

Jastrzębska zapytała Sochę również o to, czy zaczęła już kompletować ciążową garderobę.

Biorąc pod uwagę, że mam doświadczenia z poprzednich dwóch ciąż, jest w czym wybierać. Akurat los tak chciał, że trafiłam i na lato i na zimę, w związku z czym jestem przygotowana na każdą porę roku.

Socha jest już mamą dwóch córek: 4-letniej Zosi i rocznej Basi.

WJ

Więcej o:
Komentarze (10)
Małgorzata Socha nie chciała mówić o ciąży. Wyjątkowo zdradziła kilka szczegółów. Jak się czuje i co planuje?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ann

  Oceniono 10 razy 6

  Zawiść ludzka nie zna granic. Rozumiem, że można nie lubić jej gry, po genialnej roli Violetty nie pokazała nic, ale jednego odmówić jej nie można: pracowitości. Kasa jej z nieba nie leci. Ma co najmniej dwa seriale, teatr, reklamy, udziela się charytatywnie, w domu dwójka dzieci. Myślicie, że wożą ją na plan w złotej karocy na 12.00? Zapierdziela dziewczyna od 5.00, jeśli musi dojechać, i taka jest prawda. A mimo to ogarnia, obdzieliłaby robotą kilka osób. Każdy korzystałby z takiej popularności, a ona przynajmniej robi dużo dla innych. Więc nie wylewajcie jadu, tylko weźcie się za jakąś robotę.

 • Gość: me

  Oceniono 2 razy 2

  Cudowna, pozytywna osoba, miałam przyjemność pracować przy produkcji z Małgosią. Miło że można być fajnym i normalnym człowiekiem przy współpracy z innymi. Wszystkiego Najlepszego!!!

 • Gość: ja

  Oceniono 1 raz 1

  lubię Sochę, fajna aktorka i normalna rodzinna kobieta, serdecznie gratuluję i pozdrawiam po sąsiedzku:)))trzymamy kciuki za synka :)))

 • Gość: Radosna

  Oceniono 1 raz 1

  Każdy orze jak może-wykorzystuje swoje spore możliwości,wiec zarabia Z drugiej strony to piękne,ze lubi dzieci i chce je mieć
  Nie zwraca uwagi na swoją sylwetkę,pięknie wraca do formy po...i widać ze jest fajna mama! Wszystkiego dobrego

 • Gość: mama:)

  0

  Super!Gratulejszyn:)))rodzina najważniejsza!ps. uwielbiam bajki z dubbingiem Małgosi, Radość, Rosita z sing, Smerfetka, ulubione bajki moich kochanych dzieci:)

 • Gość: Katarzyna

  Oceniono 2 razy 0

  Serdeczne gratulacje Pani Małgorzato!!!uwielbiam Panią jako aktorkę, byliśmy ostatnio z mężem na "Polityce" w teatrze 6 piętro, Jadzia wymiata:))) ps.kwitnąco Pani wygląda w ciąży!!!

 • Gość: XXX

  Oceniono 2 razy 0

  Jak to wyjątkowo. Przecież non stop o tej ciąży mówi. Zarabia na tym kasę. Wszystko na sprzedaż.Mogłaby trochę tej kasy zainwestować w lekcje dykcji, bo niestety mówi bardzo niewyraźnie.

 • Gość: karol

  Oceniono 9 razy -1

  Trudno ją zrozumieć co mówi , role jej powinny być nagrywane z tłumaczem ...

 • Gość: pieprz

  Oceniono 18 razy -2

  Taaa, nie chciała. Przecież ta celebrytka jest najbardziej sprzedajna. Na ciążach niezły hajs zarobiła. Ona jest tak beznadziejna ,że szkoda mówić. Aktorka od siedmiu boleści z trzema marnymi rolami w marnych serialikach i jednym filmie. To nie aktorka tylko sciankowa celebrytka, która będzie orać do upadłego byleby było wiecej i więcej ... Brak ambicji za to chciwość duża.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX