Mucha i Maserak wyśmiali Pavlović. Jak zareagowała jurorka? "Po programie ci pokażę". Pełen profesjonalizm!

Czy między Maserakiem i Muchą a Iwoną Pavlović jest konflikt? Para ostatnio kpiła z jurorki na Instagramie. Jej ocena z ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami" dużo mówi o tej sytuacji.

W poprzednim odcinku Angelika Mucha i Rafał Maserak zostali surowo ocenieni przez Iwonę Pavlović, która zarzuciła "królowej Snapchata", że tańczy "jak mucha w smole". Para nie potrafiła przyjąć krytyki i podczas live'a razem z fanami wyśmiewali jurorkę. Mucha w późniejszym wywiadzie opowiedziała o relacji z Pavlović, ale wszyscy czekali na komentarz drugiej strony. Jednak wygląda na to, że jurorka nie żywi urazu do pary i faktycznie nie ma między nimi konfliktu.

W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" para otrzymała jedynie 19 punktów i najmniej faktycznie od Pavlović (jedynie 3 pkt.). Jej komentarz pokazuje, że nie ma zamiaru bawić się z parą w medialne przepychanki.

'Taniec z gwiazdami''Taniec z gwiazdami' Screen z Ipla

Pavlović profesjonalnie podeszła do oceny Muchy, którą którą pochwaliła za postępy.

Widziałam taką jedną jaskółkę zwiastującą wiosnę. Jak tańczyłaś razem z Rafałem, naprawdę pierwszy raz widziałam, że twoje mięśnie drgnęły. Jak będziesz chciała, mówię bardzo poważnie, to po programie pokażę ci na czym to polega, używać mięśni. Ale jest nie najgorzej! - oceniła taniec Muchy.

Później, przy ocenie tańca Renaty Kaczoruk, Iwona powiedziała Maserakowi, który podszedł do modelki, że i tak go kocha

Prawdziwy profesjonalizm!

OG

Więcej o:
Komentarze (7)
"Taniec z gwiazdami". Angelika Mucha (littlemooonster96) i Rafał Maserak wyśmiali Iwonę Pavlović. Jak zareagowała jurorka? "Po programie ci pokażę". Pełen profesjonalizm!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: KLARA

  Oceniono 20 razy 20

  TA KULFONIASTA YOUTUBERKA I MITOMANKA TO NIEPOROZUMIENIE. POWINNA ODPAŚĆ PO PIERWSZYM ODCINKU, ALE POLACY POSTANOWILI ZEMŚCIĆ SIĘ NA KRECIE.

 • Gość: gość

  Oceniono 13 razy 13

  Mucha musi mieć niezłe znajomości skoro jest w tym programie, zero wyczucia rytmu, nogale jak parówy, współczuję jurorom, bo nie mogą jej wprost powiedzieć "wypad na drzewo, z czym do ludzi", bo to jeszcze dziecko.

 • Gość: Ejżja

  Oceniono 5 razy 5

  Niby profesjonalizm i oceniać taniec tak powinna. Jednak poza kamerami powinna jakoś zareagować, bo pokazuje swoja slabiść tak naprawdę. Oni ją nie tylko krytykowali obi ją też obrażali, a to dojrzala kobieta w dodatku jurorka i szacunek sie należy..

 • Gość: jj

  Oceniono 5 razy 5

  Przecież dorosły człowiek nie będzie się ze smarkulą przepychał

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  Kim de faq jest jakaś Angelika Mucha???

 • Gość: Lord Vader

  Oceniono 1 raz 1

  Gwiazda Instagrama ?? Co to w ogóle znaczy ?? Komuś się pojęcia pomyliły czy może w głowie poprzewracało ?? Żeby zostać gwiazdą trzeba coś osiągnąć, odnieść sukces, coś sobą reprezentować, być kimś a nie tylko być... i robić głupie miny w necie. Spotkała Justina Bibera, straszną miernotę i została gwiazdą... Wow, gratuluję...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX