Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła informacje na temat kolejnej edycji "Azji Express". "To byłby taki szok dla widzów"

Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Plotkiem zdradziła kilka ciekawych szczegółów na temat kolejnej edycji programu "Azja Express".

Już jesienią tego roku na antenie TVN z powrotem zobaczymy hitowy program "Azja Express". Agnieszka Woźniak-Starak, która jest prowadzącą show, w rozmowie z Plotkiem uchyliła rąbka tajemnicy na temat kolejnej edycji programu.

Na samym wstępie rozmowy nawiązała do doniesień, jakoby to Tomasz Karolak szykował się do udziału w show.

Nie wiem, czy mogę mówić o tym Karolaku, będę udawała, że nic nie wiem (...). Fajnie by było, gdyby wystartował - powiedziała z nadzieją Agnieszka Woźniak-Starak.

Przy okazji zdradziła też, że w programie pojawią się bardzo ciekawe gwiazdy, które mogą mocno zaskoczyć widzów.

To byłby taki szok dla widzów - stwierdziła otwarcie prowadząca show.

Agnieszka Woźniak-Starak odniosła się również do informacji, że 3. edycja "Azji Express" będzie kręcona w Ameryce Południowej.

Na to czekam. Super, bo tam jeszcze nie byłam - odpowiedziała tajemniczo.

Więcej dowiecie się z naszego wideo. A TUTAJ możecie poznać pierwsze nazwiska potencjalnych uczestników kolejnej edycji show.

Oglądaliście "Azję Express"? Czekacie na kolejną edycję? Kogo chcielibyście w niej widzieć?

AG

Więcej o:
Komentarze (23)
Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła informacje na temat kolejnej edycji "Azji Express". "To byłby taki szok dla widzów"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Julia

  Oceniono 42 razy 38

  Tak - program bedzie krecony w Ameryce Poludniowej. Miedzy innymi w Wenezueli, ktora jak wiemy zbankrutowala. Ludziom brakuje tam wszystkiego. Nie ma jedzenia, lekow, w miastach zaczyna brakowac pradu i wody. I w takim otoczeniu polscy celebryci beda zerowac na ludzkiej dobroci zebrzac o zarcie i nocleg ku uciesze gawiedzi. A potem wroca do swoich willi i beda opowiadac o duchowej przemianie jaka przezyli. Wstyd drogi TVNie. Wstyd i zenada. A takze paskudne, niehumanitarne zerowanie na ludzkim nieszczesciu.

 • Gość: kk

  Oceniono 23 razy 19

  Program cieszyłby się o wiele większą oglądalnością, gdyby wymienili prowadzącą.
  Osobiście nie jestem w stanie jej słuchać ani oglądać. Rozumiem, że zobowiązania towarzyskie wobec Staraków wymagają od stacji pewnego poświęcenia, ale bez przesady. Nie dość, że program niskich lotów, do tego gotowiec holendersko-belgijski, to jeszcze prowadząca słaba. Przynajmniej tyle mogliście od siebie dać. Wam się wydaje, że jak prowadząca kontrowersyjna, to kliknięć będzie więcej, a próbowaliście kiedyś zrobić dobry program, z dobrą prowadzącą i zobaczyć jak działa? No tak, ale kto by miał go wymyślić, jak tam same znani z tego, że są znani, albo mają wpływowe plecy.

 • Gość: ja

  Oceniono 17 razy 13

  ten glonojad znowu bedzie, nie mozna jej sluchac

 • kacykmoralny

  Oceniono 14 razy 12

  że też ci ludzie mogą w lustro spojrzeć

 • patatajmiauhau

  Oceniono 14 razy 10

  Moje typy na „członkowstwo” w Mensie: Szulim, Rozenek, Rusin, Mucha, Talda, Lewandowska, Kotecka, Siwiec etc. etc. etc. etc. etc.

 • Gość: Qq

  Oceniono 10 razy 8

  Kupcie sobie wszyscy bilet w jedna strone do Azji...

 • Gość: asas

  Oceniono 11 razy 7

  nie oglądam ani azja expres ani agent ze wzgledu na prowadzace których nie lubię.

 • asperamanka

  Oceniono 2 razy 2

  Ja mam pomysł na program „Poland Express”. Po prostu od jutra przestańcie płacić tym wszystkim Woźniak-Starak, Rozenkom, Majdanom, i innym cepom bez kwalifikacji ale z plecami jakiekolwiek pieniądze za ich „aktorstwo”. A potem nakręćcie program, jak sobie radzą z rejestracją w urzędzie pracy, jak piszą setkę cv i listów motywacyjnych o posadę konserwatora powierzchni płaskich i dostają odmowy z powodu braku kwalifikacji, itp. To byłby hicior murowany, i w dodatku prawdziwy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX