Pamiętacie Łukasza Czarneckiego z "Tańca z Gwiazdami"? Mocno popracował nad sylwetką. Oj, lubi chwalić się umięśnionym ciałem

Łukasz Czarnecki to tancerz, którego możecie kojarzyć z "Tańca z Gwiazdami". Od dawna już nie pojawia się w programie, ale jest aktywny na Instagramie. Mocno się zmienił!

Łukasz Czarnecki w "Tańcu z Gwiazdami" szybko zdobył sympatię widzów, a zwłaszcza żeńskiej części. Miał na swoim koncie sporo sukcesów - razem z Anną Guzik zdobył Kryształową Kulę w 6. edycji, w 8. wraz z Natalią Lesz zajął drugie miejsce. Ujmował swoją skromnością, był opisywany jako "miły chłopiec".

Po raz ostatni pojawił się na parkiecie show w 2014 roku, gdzie partnerował Marcie Wierzbickiej. Po tym zniknął z ekranów. W tym czasie ożenił się z Francys Barrazą, którą poznał w 9. edycji "TzG". Wychowują córkę, która przyszła na świat w 2011 roku. Były tancerz przeniósł się także wraz z rodziną z Warszawy do Trójmiasta, gdzie otworzył klub fitness. I jest jego stałym bywalcem!

Na Instagramie możemy zobaczyć efekty jego pracy na siłowni. Na zdjęciach chętnie pozuje bez koszulki i pokazuje umięśnioną klatę. Jego przemiana ze smukłego chłopca w umięśnionego przystojniaka naprawdę robi wrażenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Jego przemianę doceniły internautki, które nie ukrywają swojego zachwytu nad nowym wyglądem Czarneckiego:

Ooo wow. Pamiętam, oglądałam. Ale był z Ciebie milutki chłopiec. Za to teraz pełna metamorfoza. Hot hot hot!
Super przemiana, jest Pan i niech Pan będzie wzorem dla innych facetów, którzy nie wiedzą, co to znaczy dbać o siebie.
Przemiana z chłopca w prawdziwego mężczyznę.
Zakochałam się - piszą.

Przyznajemy, że na nas przemiana Łukasza Czarneckiego zrobiła spore wrażenie. Nie ukrywamy, że miło popatrzeć na jego zdjęcia, prawda?

AW

Więcej o:
Komentarze (17)
Łukasz Czarnecki z "Tańca z Gwiazdami" już nie pojawia się w programie, ale na Instagramie jest bardzo aktywny. Jego zdjęcia są naprawdę gorące
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Agata

  Oceniono 11 razy 7

  Ten facet biega po łazienkach wszystkich znajomych i jak tylko zobaczy e nich duże lustro ,to cyk wyskakuje z ciuchów i zaczyna dobitnie pstrykać zdjęcia.Centralnie i generalnie mam wrażenie że wraz z przyrostem masy mięśniowej facetom maleje mózg.

 • Gość: Phi

  Oceniono 5 razy 3

  Jeżeli facet spędza całe dnie na siłowni, patrzy tylko w lustro jaka rzeźba i robi pozy do selfie to jak to o nim świadczy? Nijak.

 • Gość: cza

  Oceniono 3 razy 3

  nejlesze są te zdjęcia z wc z berłem z tyłu

 • Gość: Mania

  Oceniono 4 razy 2

  Facet jest pieknie zbudowany i b.przystojny.Ciezkiej pracy zawdziecza swoj wyglad i nie rozumiem dlaczego zle jest oceniany.Gdyby.byl tlusty grubas wysmiewali byscie sie z niego.Wyglada super i szlag was trafia z zazdrosci!!!

 • Gość: illusja

  Oceniono 4 razy 2

  Wygląda jak Ross Geller z "Przyjaciół" :-)

 • Gość: gb

  Oceniono 4 razy 2

  "Ooo wow. Pamiętam, oglądałam. Ale był z Ciebie milutki chłopiec. Za to teraz pełna metamorfoza. Hot hot hot!"

  co za szambo....

 • Gość: Doświadczona

  Oceniono 3 razy 1

  Super facet i ma prawo pokazywać to co ma a głupie komentarze to tylko czysta zazdrość ludzi których zazdroszczą że nigdy tego nie osiągną.

 • Gość: hallo

  Oceniono 3 razy 1

  WYROBIŁ SIĘ z wyglądu Ale pewno cofnął się intelektualnie
  Nie wiem co lepsze?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX