Krupińska opowiedziała o "cholernie bolesnym" porodzie. Mówi też o sesjach do magazynów dla mężczyzn. Nie zgadniecie, czemu nigdy się nie rozebrała

Paulina Krupińska udzieliła wywiadu na temat życia rodzinnego. Już jako nastolatka wiedziała, że będzie kiedyś mamą i nie rozebrała się do zdjęć, żeby nie narobić dzieciom wstydu.

Paulina Krupińska i jej partner, Sebestian Karpiel-Bułecka, razem wychowują dwójkę pociech, Tosię i Jędrka. Dzieci zawsze były dla niej priorytetem, nawet wtedy, kiedy nie było ich jeszcze na świecie. Modelka całe życie i swoją karierę ułożyła tak, żeby je chronić i aby kiedyś mogły być z niej dumne.

Swoje życie wcześniejsze jakoś tak ułożyłam pod dzieci, że nigdy nie robiłam sesji bieliźnianych, nie robiłam sesji w magazynach dla mężczyzn, a miałam takowe propozycje. Zawsze wiedziałam, że będę matką. Tak z Sebastianem układamy nasze życie i relacje z mediami, żeby dzieci się za nas nie wstydziły - wyznała Krupińska w wywiadzie dla programu "Gala Studio".

Była miss opowiedziała, że dzięki pracy w modelingu stała się silną kobietą i szybko musiała nauczyć się dbać sama o siebie. Między innymi dlatego zdecydowała się urodzić dzieci w naturalny sposób i bez znieczulenia.

Przed pierwszym porodem, jako "twarda babka", była bardzo pewna siebie.

Nastawiłam się na luzie. Mówiłam wszystkim, że nie, mnie absolutnie nic nie będzie bolało i... CHOLERNIE BOLAŁO! - wyznała modelka.

Dodała, że mimo wszystko nie ona czuła największe nerwy.

 Sebastian stresował się bardziej niż ja (śmiech). Wspierał  mnie jednak swoim ramieniem - wypominała gwiazda.

Dziennikarka zapytała Krupińską, czy duża różnica wieku, jaka jest między nią a Karpielem-Bułecką, przeszkadza im w życiu codziennym.

To niby 10 lat, ale to jest, dla mnie to samo pokolenie. Wiesz, my z Sebastianem oglądaliśmy te same bajki, czytaliśmy te same lektury, te same filmy są dla nas kultowe, to jest punkt zaczepienia i masz o czym rozmawiać - odpowiedziała Krupińska.

Wyznałam, że obecny partner jest dla niej tym, którego szukała przez całe życie.

Szukałam partnera, z którym mogę iść przez życie, który nie jest zazdrosny o moje sukcesy, o to, co robię, który rozumie to, co robię. Bo wiesz, dla kogoś związek z osobą, która była modelką, Miss Polonią, niby jest taki prosty, a jednak nie każdy to rozumie. Ja nie robię wzniosłych rzeczy, ale też nie robię rzeczy, które są złe - mówi Krupińska w "Gala Studio"

Cały wywiad "Gala Studio" z Paulina Krupińską możecie obejrzeć poniżej.

 

PC

Więcej o:
Komentarze (15)
Krupińska w "Gala Studio" o porodzie, dzieciach i związku z Karpielem-Bułecką. Nie zgadniecie dlaczego nigdy się nie rozebrała się do zdjęć!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kiki

  Oceniono 31 razy 25

  Bardzo fajna dziewczyna z tej Krupińskiej. Oby więcej takich osób w tym celebryckim świecie.

 • Gość: Meggi

  Oceniono 21 razy 17

  Bardzo fajna, rozsądna dziewczyna. Jest młoda, ale ma mocny kręgosłup i wie czego chce. Nie wmawia wszystkim, że jej życie to ideał, dzieci są zawsze cudowne i nie dają w kość i ogólnie życie to sielanka.

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 12

  Ciekawe co na to Rozenkowa-Majdanowa? Ta to myśli o dzieciach nieustannie się obnażając :))))

 • mm0427

  Oceniono 4 razy 4

  Mężczyźni woplniej dojrzewają i generalnie natura podarowała im więcej atawizmów ;). Ale spoko - fajni ludzie :)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 3

  Co do za sadomasochizm z tym porodem bez znieczulenia? .. Zęby też wyrywa bez? We Francji znieczulenie jest naturalną praktyką i tam nie słyszy się masowo makabrycznych historii kobiet o swoich porodach (znieczulenie jest oczywiście zagwarantowane z ubezpieczenia). Na marginesie, pieniądze zapłacone za leki na receptę są prawie w całości zwracane choremu na konto. U nas abstrakcja.

 • Gość: aaa

  Oceniono 6 razy 2

  Jedna z niewielu w tym szołbiznesie, która jest normalna i ma głowę na karku.

 • Gość: bb

  Oceniono 12 razy 2

  Niby fajna, niby miła i normalna ale jak patrzę na jej zdjęcia na instagramie to mnie odrzuca od ilości pięknych selfiaków z makijażem i podpisami jaka to jest zmęczoną, niezrobioną, zwykłą matką polką oddaną dzieciom. Do tego co trzeci post z promowaniem jakiegoś produktu. Sorry, wszystko na pokaz.

 • Gość: Asia

  Oceniono 3 razy 1

  Żałosne babsko

 • Gość: Asia

  Oceniono 2 razy 0

  Tak gledza gledza te babsztyle co je pokazują w tv ze az sie rzygać chce .jakby tylko one miały rodzinę i nie tylko miały mężów są jesteście żałosna i jeszcze raz żałosne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX