Popularne siostry z "Rodziny zastępczej" kilkanaście lat później na wspólnym zdjęciu. "Tercet znowu w komplecie". Ale super!

Monika Mrozowska, Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan, czyli popularne siostry z "Rodziny zastępczej" spotkały się na evencie i zrobiły sobie zdjęcie. Fani są zachwyceni.

Któż z nas nie zna "Rodziny zastępczej"? Polsatowski serial był jednym z najdłużej emitowanych seriali w Polsce (prawie 11 lat!). W główne role wcielały się m.in. Monika Mrozowska, Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan, które grały siostry. Majka (Monika Mrozowska) była biologiczną córką Jacka (Piotr Fronczewski) i Anki (śp. Gabriela Kownacka). Rodzice postanowili przyjąć pod swój dach dzieci z domu dziecka - Romka (Aleksander Ihnatowicz), Zosię (Misheel Jargalsaikhan) i Elizę (Aleksandra Szwed). Serial zakończono emitować pod koniec 2009 r.

Okazuje się, że przyjaźnie z "Rodziny zastępczej" przetrwały. Serialowe siostry spotkały się we wtorek na jednym z warszawskich eventów i zrobiły sobie wspólne zdjęcie.

Z "siostrami". Tutaj zupełnie przypadkowo, ale... w ramach "spotkań rodzinnych" już się umówiłyśmy na wspólny obiad. Tylko spróbujcie nie przyjechać! Wiem, gdzie mieszkacie! I będę Was ścigać! - napisała Mrozowska.

Internauci się zachwycili.

Mam ogromny sentyment do "Rodziny zastępczej". Aż ciepło na sercu mi się robi, gdy patrzę na to zdjęcie.
Wszystkie trzy jesteście przepiękne! Siostry mojego dzieciństwa.
Ale kobitki z was wyrosły!

Oglądaliście? :)

JT 

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

Więcej o:
Komentarze (4)
"Rodzina zastępcza" kilkanaście lat później. Monika Mrozowska, Aleksandra Szwed, Misheel Jargalsaikhan na wspólnym zdjęciu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • tune

    Oceniono 12 razy 6

    Piękne i fajne.

  • Gość: mania

    Oceniono 6 razy 2

    no nie wiem, czy tak "super" - Mrozowska wygląda młodziej niż Szwed, która wygląda na dobrze zachowaną czterdziestokilkuletnią panią... z młodości i świeżości niewiele zostało ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX