Janachowska zakpiła z nowej jurorki "TzG". Wyjątkowo chamsko. Z takich tekstów Ola Jordan nie będzie zadowolona

Izabela Janachowska, która kiedyś występowała w "Tańcu z Gwiazdami", została zapytana przez fanów o nową jurorkę w programie. Z takiej opinii Ola Jordan nie będzie chyba zadowolona.

Izabela Janachowska, która dziś znana jest głównie ze swojej działalności ślubnej, w "Tańcu z Gwiazdami" wystąpiła po raz pierwszy w 2009 r. Przez kilka sezonów uczyła tańczyć znanych mężczyzn, a jej partnerami byli m.in. Radosław Majdan, Paweł Staliński czy Przemysław Saleta. Pojawiła się też w pierwszej, polsatowskiej edycji show, gdzie z Rafałem Brzozowskim zajęła 7. miejsce.

Z racji tego, że widzowie nadal kojarzą ją z "Tańcem z Gwiazdami", Janachowska została ostatnio zapytana, co sądzi o Oli Jordan, nowej jurorce programu. Odpowiedziała w relacji na Instagramie. 

Prosicie o opinię na temat nowej członkini jury i ja mam tylko jedną: no ten tego, to tamto, fajnie, fajnie mhm, tak, mhm - parodiowała Jordan Janachowska, naśladując jej mowę. Ale na pewno jest perełką, jeśli chodzi o urodę tego jury - dodała.

Przypomnijmy, że Ola Jordan na stałe do Wielkiej Brytanii wyjechała w wieku 17 lat, więc jej akcent różni się od typowo polskiego akcentu (co możecie usłyszeć w załączonym do artykułu wideo). Ale czy to powód, by z niej żartować? 

Myślicie, że Jordan odpowie? A może Janachowska jednak pożałuje swojej parodii?

JT

Więcej o:
Komentarze (31)
Izabela Janachowska kpi z Oli Jordan (Taniec z Gwiazdami). Oj, nieładnie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: BELLA

  Oceniono 29 razy 21

  Co do akcentu...ta Pani wyjechala w wieku 17 lat!!!! Moje Dziecko urodzilo sie w Wlk.Brytanii I po polsku mowi bez akcentu. Mozna!

 • Gość: mor

  Oceniono 23 razy 15

  jeśli ktoś jest z klasą, to jak p. Brzeziński czy Miłosz, mimo WIELOLETNIEJ emigracji mówili przepiękną polszczyzną, a babole takie jak Jordan czy Pacuła ( która po trzech latach emigracji z trudem mówiła po polsku) szybko wymazują z pamięci język polski !!!

 • Gość: gość

  Oceniono 20 razy 14

  Dokładnie ludzie nue mieszkają w Polsce po 80 lat i mają perfekcyjny język polski i jak również akcent Tylko takie wsioki które chcą wyżej srac niż dupe mają będę tak mówić

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 12

  A ja wyjechałam do USA w wieku 16lat , mam 50.akcent ? No może trochę. Ale słów nie zapomniałam ! Ma polska telewizje , czytam książki . Moje dzieci chodziły do polskiej sxkoly . Umieją czytać i pisać . Mam wnuki które uczą sie w polskiej szkole . Wiec wszystko zależy od ludzi a nie od tego kto kiedy wyjechał !

 • Gość: Jurek

  Oceniono 17 razy 9

  I dobrze ją podsumowała. Ta cała Jordan nie ma nic ciekawego do powiedzenia. "Fajnie wyglądasz" "nie stresuj się" to mój faworyt jeżeli chodzi o ocenę umiejętności tanecznych. Jaka jurorka taki program tak poza tym

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 7

  Serio, ktoś kto od dziecka mieszkał w Polsce i jako prawoe dorosła osoby wyjechał za granicę ma prawo zapomnieć ojczystego języka??? Pogłupieliście już do reszty?

 • zdzirson

  Oceniono 7 razy 7

  A łyżka na to: "niemożliwe".

 • Gość: Ds

  Oceniono 8 razy 6

  Posłuchajcie Polaków pochodzenia żydowskiego, ktorzy zostali wygnani z Polski w 1968. Teraz jest pełno wywiadów z nimi. Większość mówi przepiękną polszczyzną, której nigdy nie będą używali niektórzy z tzw.prawdziwych patriotów. Osoby, które dopiero w dorosłości wyjechały za granicę, mówią z obcym akcentem, bo są po prostu leniwe. To jest wstrętna maniera.

 • dodosdontquack

  Oceniono 11 razy 5

  Ma racje. Ze niby babka z zagramanicy to mamy jej piety lizac? Zwlaszcza, ze w Wielkiej Brytanii nikim specjalnym nie jest (ot, zwykla tancerka w ich programie). Szczerze mowiac Janachowska nadawalaby sie wiele bardziej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX