Agnieszka Sienkiewicz na bajkowych wakacjach na Zanzibarze. Przy okazji pokazała też wózek córki. Jego cena robi wrażenie!

Agnieszka Sienkiewicz wypoczywa na rajskich wakacjach nad Oceanem Indyjskim. Przy okazji pokazała też wózek swojej córki. Jego cena robi wrażenie!

Agnieszka Sienkiewicz przebywa obecnie z córką na bajkowych wakacjach na Zanzibarze. Ku uciesze swoich fanów zdaje z nich relację na Instagramie. Wysokie temperatury, lazurowa woda, gorący piasek oraz piękne widoki to tylko początek całej listy przyjemności, które czekają na aktorkę.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Agnieszka Sienkiewicz przy okazji pokazała też wózek swojej 2-letniej córki, Zosi. To ekologiczna spacerówka holenderskiej marki Greentom, całkowicie stworzony z przetworzonego ponownie plastiku i dzięki temu jest najbardziej "zielonym" wózkiem na Ziemi. Za taki luksu trzeba jednak zapłacić bagatela ok. 1 400 zł.

AG

Więcej o:
Komentarze (15)
Agnieszka Sienkiewicz na bajkowych wakacjach na Zanzibarze. Przy okazji pokazała też wózek córki. To model marki Greentom. Jego cena robi wrażenie!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 7

  wow cena robi wrazenie... lepiej przejdzcie sie do sklepu dzieciecego i sprawdzcie ile kosztuja wozki

 • Gość: Kiii

  Oceniono 6 razy 6

  Ten kto to pisał chyba nie ma dzieci i nigdy nie kupował wózka

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 5

  Kiedyś jej córka przeżyje to, co 3 dzieci jej byłego żonatego kochanka. Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy, pani Agnieszko...

 • Gość: M.

  Oceniono 5 razy 5

  "Jego cena robi wrażenie!" chyba, że dlatego, że taki tani...

 • Gość: mam innego nicka

  Oceniono 4 razy 4

  Agnieszka Sienkiewicz i jej fani hahahhahahahhaha

 • Gość: Alexandra

  Oceniono 3 razy 3

  Też mam taki wózek dla synka i nie uważam żeby był to taki luuuuuksus. Nie przesadzajmy. Normalna cena wózka.... I proszę... Zwykłego szaraczka na niego stac

 • Gość: An

  Oceniono 3 razy 3

  No faktycznie luksus. U mnie na osiedlu co druga mama ma taki wózek (a nie mieszkam na strzeżonym osiedlu w stolicy)

 • Gość: uj

  Oceniono 2 razy 2

  Sponsor zapłacił za wakacje i wuzek ?

 • Gość: Izik

  Oceniono 2 razy 2

  Teraz na Zanzibarze jest pora deszczowa i ciągle leje!!!! Nikt o tym nie informuje a cena śmiesznie niska bo kiblujesz uziemiony w hotelu zamiast wygrzewać dupe na plazy.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX