Selena i Justin już się rozstali? "Kłótnia przerodziła się w awanturę". Powód? To było do przewidzenia

Relacja Seleny Gomez i Justina Biebera to prawdziwy rollercoaster. Kilka miesięcy po powrocie do siebie para stanęła w obliczu (kolejnego) kryzysu.

Selena Gomez i Justin Bieber już się rozstali? Para podobno zaczęła odczuwać zbyt dużą presję otoczenia i postanowiła zrobić sobie krótką przerwę. Ogromne zainteresowanie, jakie budzi ich związek od momentu, gdy do siebie wrócili, nie sprzyja budowaniu zdrowej relacji. Czas spędzony osobno ma im pomóc w nabraniu dystansu, ale - jak zapewnia źródło portalu eonline.com - o rozstaniu nie ma mowy. 

Mieli ostatnio sporo nieporozumień, a jedna kłótnia przerodziła się w naprawdę dużą awanturę. Wtedy stwierdzili, że chcą od siebie odpocząć, co nie zmienia faktu, że cały czas mają ze sobą kontakt i uczucia, jakimi się darzą nie uległy zmianie. 
Zdecydowanie to nie jest koniec, ale oboje potrzebują spędzić trochę czasu osobno. 

Selena Gomez i Justin Bieber spotykali się z przerwami w latach 2011-2016. Po raz kolejny wrócili do siebie w październiku minionego roku i ostatnie kilka miesięcy byli nierozłączni. Nic dziwnego, że zapragnęli od siebie odpocząć. 

WJ

Więcej o:
Komentarze (10)
Selena Gomez i Justin Bieber już się rozstali? "Kłótnia przerodziła się w awanturę". Powód? To było do przewidzenia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Natka

  Oceniono 4 razy 2

  Niczego się nie nauczyli przez te lata. Będą zawsze toksycznym związkiem bez szans jak Britney i Timberlake czy Rob i Kristen.

 • Gość: observatorka

  Oceniono 5 razy 1

  Justin zetnij te włosy! !!!

 • Gość: Ja jest unicorn

  Oceniono 2 razy 0

  Po co oni raz ze sobą są A drugi nie są.
  Justin powinien szukać innej , a Selena powinna szukać innego.
  Bo i tak wiadomo , że nigdy nie powiedzą SAKRAMENTOWEGO TTAAKK

 • Gość: Mn

  Oceniono 2 razy 0

  Jeju to ich sprawa czy są razem czy nie i nikogo nie powinno to interesować

 • Gość: Głupia selena

  Oceniono 6 razy 0

  Selena to hipokrytka, która nie umie kochać. Ich związek nie miał prawa bytu, bo przechodzili między sobą tyle kryzysów. Justin powinien zauważyć prawdziwą miłość w Arianie, a nie w Jelenie.

 • Maciej Joo

  Oceniono 2 razy 0

  Przecież ci ludzie w ogóle nie nadają się być ze sobą w związku. Te relacje między nimi są po prostu CHORE ! A te tabloidy i szmatławce nazywają to chwilowym rozstaniem lub kryzysem rozwodząc się nad tematem. Oni nigdy nie powinni być razem dłużej niż trwa miesiąc miodowy nie mówiąc już o dzieciach w takich nienormalnych związkach

 • Gość: Selenator

  Oceniono 3 razy -1

  To niech przyjedzie do Polski wtedy ją odbiorę z Lotniska.Pojedziemy razem na spacer i od razu ją poderwę wtedy zapomni o nim skoro on taki jest.Niech o tym Media napiszą że taki jestem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX