Rosati dodała nowe zdjęcie córki! Aktorka pouczyła fanów w dość istotnej kwestii. "Nie rozumiem, co w tym złego..."

Weroniaka Rosati z okazji Dnia Kobiet pokazała zdjęcie z córką. Wyjaśniła wszystkim przy okazji, jak ma na imię dziewczynka. Wywołała tym dyskusję.

Weronika Rosati stara się chronić prywatności dziecka. Aktorka, nawet jeśli publikuje zdjęcia z córką, to wybiera takie, na których nie widać twarzy dziecka. Tym razem przy okazji Dnia Kobiet pokazała główkę małej Elizabeth. Podkreśliła, że tak nazywa się jej pierworodna, a nie Elżbieta, jak nazywają ją niektórzy fani.

Z okazji Dnia Kobiet podzielę się z wami selfiakami z ważnymi kobietami w moim życiu. Zaczynam od mojej córeczki Elizabeth (nie Elżbiety wg niektórych). Wszystkim kobietom życzę wspaniałego dnia! -  napisała.

Fani komplementowali aktorkę, ale nie kryli swojego zdziwienia słowami młodej mamy. Niektórzy nie potrafili zrozumieć, na czym polega różnica w imieniu Elizabeth, a Elżbieta. 

Przecież to jest to samo imię...
Rodzice Polacy, ale córka nie może mieć polskiego imienia Elżbieta (Ela), tylko Elisabeth. Życzę jednak wszystkiego dobrego.
Eee... a co złego w imieniu Elżbieta? W tych Stanach to Ci się w głowie poprzewracało.
Elżbietka to bardzo ładne imię. Nie ma powodu się go wstydzić.

Niektórzy stanęli w jednak w obronie aktorki. 

Ludzie, ona mieszka w Stanach. Jak mają wymówić tam Elżbieta?

A Wy, co o tym myślicie?

PC

Więcej o:
Komentarze (14)
Weronika Rosati dodała nowe zdjęcie córki! Z okazji Dnia Kobiet pokazała jej główkę. Aktorka pouczyła fanów jak nazywa się dziecko.
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 17 razy 3

  Co w tym złego? Niby nic, w końcu to nie my będziemy mieć problem z matką, tylko ta biedna Ela, którą matka już zaprogramowała na bycie drugą Elizabeth Taylor. W zaawansowanej ciaży, co nie jest wskazane, poleciała rodzić ją do Stanów, zeby od urodzenia była blisko Hollywood i zapewnić amerykańskie obywatelstwo, dała jej swoje nazwisko, bo Śmigielski mało filmowe i za oceanem trudne do wymówienia:)
  Nawet nie wolno powiedzieć o małej Ela, Elżbieta, bo matka zaraz poprawia że trzeba mówić Elizabeth Cud, ze nie nie dała jej na drugie Taylor.
  ...a ona sie pyta, co w tym złego? Jakby Żuławski żył, to by jej powiedział, co!
  Swoją drogą ciekawe kiedy jakaś sprawa sądowe tatusiem, no bo biorąc pod uwagę poprzednie związki, to inaczej być nie może, a biorąc po uwagę, ze o nim cicho, tzn,, ze chyba już po zwiazku.

 • Gość: ośś

  Oceniono 13 razy 1

  Polacy wiedzą lepi jak ma na imię dziecko nawet od jego matki

 • Gość: olek

  Oceniono 9 razy 1

  zbrzydla, zaniedbana, makijazu nie zmywa, rzesy poklejone

 • Gość: matkawnorwegii

  0

  Moja corka nazywa sie Anna Elisabeth :) Pozdrawiam P. Weronike!

 • Gość: kasia

  Oceniono 6 razy 0

  Według postów,które czytam to nie warto nadawać dziecku imię takie jakie nam sie podoba,bo i tak znajdą się mądrale,którzy i tak imię zmienią na bardzie swojskie dla nich samych.Czy tak trudno uszanować wybór rodziców co do brzmienia imienia dziecka??

 • Gość: lok

  Oceniono 4 razy 0

  O rany! Jaka z niej nie dowartosciowana parowka.

 • Gość: Amanda

  Oceniono 4 razy 0

  Podoba do Weinsteina ??

 • Gość: Miska

  Oceniono 2 razy 0

  My Polacy lubimy sobei zmieniac po swojemu skoro dala dziecku na imie Elizabeth to gdziekolwiek na swiecie mimo ze jest odpowiednik tego imienia zawsze bedzie Elizabeth a nie Elzbieta czy inna Ela

 • Gość: Magdalena

  Oceniono 6 razy 0

  Popaprana jest i tyle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX