Natalia Siwiec na zdjęciu z Mią. Matki zniesmaczone: Dziecko potraktowane jak zabawka. Poszło o jeden szczegół

Taka dyskusja na Instagramie Natalii Siwiec już się kiedyś pojawiła. Mia miała wtedy zaledwie 3 tygodnie. Teraz internautki znów zarzuciły celebrytce, że nie potrafi prawidłowo trzymać swojego dziecka.

Natalia Siwiec zamieściła na Instagramie zdjęcie z wakacji. Pozuje na nim w bikini, jedną ręką trzyma 7-miesięczną Mię, drugą robi selfie.

Kiedy nie trzeba było nosić szalika, czapki, grubych swetrów i kozaków - podpisała fotografię.

Wiele kobiet z uznaniem komplementowało jej świetną figurę po ciąży, ale głównym przedmiotem dyskusji stało się coś innego: sposób, w jaki trzyma córkę. 

Czasem odnoszę wrażenie ze traktujecie to dziecko jak maskotkę - napisała jedna z internautek, a w ślad za nią poszły kolejne. 
Dziecko potraktowane jak zabawka.
Nie zapomnij, że dziecko masz w ręce.
Kiedy dziecko przeszkadza w zrobieniu sobie fotki.

Sama Siwiec nie odniosła się do krytyki, ale zrobiły to za nią inne matki. Wiele wyznało, że też tak noszą swoje dzieci, co przy codziennych obowiązkach jest zbawienne. A co najważniejsze: taka pozycja w żaden sposób nie zagraża bezpieczeństwu dziecka. 

Jak dziecko jest już na tyle duże, że nie trzeba mu przytrzymywać główki, to myślę, że każda mama na tym etapie już ma taką wprawę w trzymaniu dziecka jedną ręką a drugą ogarnianie prania /sprzątania/gotowania albo właśnie robienia fotek. Nie widzę w tym nic niebezpiecznego.
Ja też zawsze tak trzymam moją córeczkę, chociaż mogę jedną ręka zrobić mleko, zjeść lub się napić! To przychodzi naturalnie, moja mała uwielbia być w takiej pozycji na rękach.
Ja tez tak trzymałam... Każda matka ma instynkt i wie, jak może trzymać dziecko, a szczególnie w 7 miesiącu.

Podobna dyskusja na Instagramie Siwiec wywiązała się kilka miesięcy temu. Wtedy Mia miała zaledwie 3 tygodnie i rada, żeby trzymać ją pod główką była zdecydowanie bardziej zasadna. Nie uważacie, że teraz to zwykłe czepialstwo? 

WJ

Więcej o:
Komentarze (38)
Natalia Siwiec na zdjęciu z Mią. Matki zniesmaczone: Dziecko potraktowane jak zabawka. Poszło o jeden szczegół
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: woda sodowa

  Oceniono 35 razy 13

  bo tu nie o dziecko chodzi, a o eksponowanie krocza. Jak można się przejmować dzieckiem, skoro je urodziła jakaś surogatka za dobre pieniądze, Siwiec to typowa narcystka, zakochana w sobie, bez miligrama empatii

 • Robert Ch

  Oceniono 13 razy 11

  Odsyłam do trzeciej księgi, czwartego tomu poradnika początkującego selfiarza. Konkretnie rozdział: Jak trzymać bachora aby kadr wyszedł wystarczająco ostry. Sie czyta! Nieuki.

 • Oceniono 11 razy 7

  przecież to bardzo wygodne i bezpieczne dla 7 mies. dziecka trzymanie!!!!!! dziecko wszystko widzi, pozycja bezpieczna, ..nie histeryzujcie!!!!!!

 • Gość: Romualt traugutt

  Oceniono 10 razy 6

  Ma męża milionera. Nie starego, atrakcyjnego. Na rynku reklam jej osoba stanowi dużą wartość samą w sobie. Dziecko nie zniszczyło jej figury. Obce jej są codzienne problemy każdej osoby wpisującej się pod jej nazwiskiem. Z wyższością, z pozycji księżniczki której wiedzie się w życiu może się patrzeć na hejterskie wpisy :).
  Jest modelką której atutem jest atrakcyjne ciało, więc obiektywnie jest atrakcyjna. Mimo wpisów frustratów jaka to nie jest paskudna. Bosz... jakżesz to musi boleć zawistników. Laska pławi się w sukcesie, spełnionym macierzyństwie, bogactwie. Do tego jest atrakcyjna i ma zdrowe piękne dziecko. Które zapewne odbierze wykształcenie jakiego nie zapewni swojemu wychuchanemu potomkowi żadna wku****na hejterka gryząca ze złości pazury patrząca na grubego męża wybierającego pornosy i piwo od żony z rozstępami, rozklapichą piciążową. A tu dziecko po nocy zrywa, do roboty trzeba gonić, kurs franka wzrośnie. Trzeba gdzieś te żale wylać.
  Ja to tylko myślę jak bardzo zyeabane musi być życie daremnych ludzi którym się chce śledzić i pisać komentarze po instagramach :)

 • Gość: Ja

  Oceniono 10 razy 6

  Przedmiotowe traktowanie małego człowieka. Biedne dziecko. Ma pecha że jest w rękach tej wyrachowanej i zimnej celebrytki.

 • Gość: gosxc

  Oceniono 18 razy 6

  u niej nie widać matczynego wzroku jak u prawdziwej matki może się mylę ale tak to odbieram

 • Gość: lu

  Oceniono 15 razy 5

  Siwiec to zwykła prostytutka sprzedaje swoje ciało teraz nawet dziecko domyślam się że to zdj dodała dla napalonych facetów tylko po co to dziecko w ręcę ? takie kobiety nie powinny mieć prawa do wychowywania dzieci, biedna dziewczynka będzie miala skrzywdzoną psychikę co ta Siwiec jej przekaze ?jak pokazywać majtki ? okropne babsko pozbawione wszelkich zasad moralnych

 • Gość: Jaa

  Oceniono 16 razy 4

  Nie chodzi o to jak trzyma lub o to jak wygląda. Chodzi o brzydkie wulgarne połączenie tych dwóch tematów. Niesmaczne do kwadratu. Albo jestem dziwką i pokazuję krocze albo matką i chwalę się tym że dziecku nie kiwa się bo nie odpadła jeszcze główka.A co tam dziecko.... To tylko laleczka gadżecik kolejny.

 • arsem

  Oceniono 5 razy 3

  O co ta zadyma, przecież to "celebrytka". Jak się dziecku coś stanie, to zrobi sobie nowe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX