Popek pokazał, jak mieszka. Najlepsze ozdoby na ścianach! Ale czy TAKIE mieszkanie pasuje do mistrza kontrowersji?

Jak się okazuje, Popek poza sceną i klatką wiedzie całkiem normalne życie. Na swoim Instagramie uchyla rąbka tajemnicy, pokazując, jak mieszka.

O Popku zrobiło się ostatnio ponownie głośno, ponieważ raper jest gwiazdą najnowszej edycji 'Tańca z Gwiazdami'. Na swoim Instagramie chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami, dzięki czemu możemy trochę podejrzeć, jak mieszka. Wbrew pozorom kontrowersyjny artysta na co dzień wiedzie całkiem normalne życie. Sami zobaczcie.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Ściany w mieszkaniu Popka pokryte są jego złotymi płytami i innymi wyróżnieniami za dokonania muzyczne. Dużo w nim również zabawek córki muzyka. Wiedzieliście, że raper jest tak wielkim fanem zwierząt? Sam ma... świnkę, którą nazwał Andrzej Knurewicz. Często chwali się również zdjęciami ze swoimi psami. Spodziewaliście się, że mieszkanie kontrowersyjnego rapera będzie takie... zwykłe?

AG

Więcej o:
Komentarze (43)
Popek pokazał, jak mieszka. Najlepsze ozdoby na ścianach! Ale czy to mieszkanie pasuje do mistrza kontrowersji?
Zaloguj się
 • Gość: York

  Oceniono 12 razy 10

  To co widzimy nie musi być tym czy jest. On jest kontrowersyjny bo mu na to pozwalają wygląd to rzecz gustu a z gustem jak z dupą każdy ma swoją. Poza tym to ojciec i mąż, partner który jak umie tak zarabia na życie i tyle.

 • Gość: gosc

  Oceniono 14 razy 10

  Piękne buldogi:) Reszta... Jaki król, taki zamek

 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy 7

  Jaki jest cel promowania tej patologii? BTW coś słabo się powodzi, koło telewizora pusta flaszka tylko po Johnny Walker:D

 • Gość: Sropek

  Oceniono 5 razy 5

  Ta poza zadumanego myśliciela na każdej focie to tak dla zwały, czy pan Popek ma jakiś intelektualny problem?

 • Gość: cece

  Oceniono 7 razy 5

  reklama cateringu Bod Chef i whisky Johnny Walker ... a gdzie mieszkanie Popka?

 • Gość: Dy

  Oceniono 9 razy 5

  Celem promocji patologii jest 180 zl jakie ten pan dal w lape portalu plotkarskiego. Za co uzyskal nie tylko wsparcie medialne ale rowniez pocalowanie w reke.

 • Gość: Nadszyszkownik

  Oceniono 4 razy 4

  Mistrz obciachu nie kontrowersji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX