Ciężarna Korta pokazała brzuch. Internauta: Jak dziecko będzie miało 20 lat, to pani będzie mieć 70! Odpowiedziała nie przebierając w słowach

Kinga Korta, jedna z najpopularniejszych bohaterek programu "Żony Hollywood", jest w ciąży. Internauci próbowali jej uświadomić, jak "kiepskim" pomysłem jest późne macierzyństwo.

Kinga Korta na początku lutego pochwaliła się, że spodziewa się pierwszego dziecka. Wraz z mężem, amerykańskim biznesmenem Chetem, długo się o nie starali. Przyszła mama jest dojrzałą kobietą (media donoszą, że ma 50 lat), w związku z czym internauci próbowali uświadomić ją, jak kiepskim pomysłem jest bycie matką w tym wieku.

Czy Pani zdaje sobie sprawę z tego, że gdy pani dziecko będzie mieć 20 lat, pani będzie mieć 70? Nie chcę nikogo obrażać, ale nie wiem, czy pani zdaje sobie z tego sprawę, że kiedy ono będzie wchodzić w dorosłe życie będzie pani najbardziej potrzebować? - napisała jedna z internautek.

Dalej napisała, że życzy jej dobrej kondycji na długie lata i żeby mogła być wsparciem dla swojego dziecka, które będzie jej potrzebować.

Z całego serca życzę pani, żeby w wieku 70 lat mogła pani być w tak dobrej kondycji, aby wspierać swoje dziecko w tych niełatwych momentach stawania pierwszych kroków samodzielnie w dorosłym życiu - dodała.

Na to odpowiedziała "Żona Hollywood":

Czy ty, dziewczyno, upadłaś na głowę? Jakie 70?

W obronie krytyka Kingi Korty stanęła inna internautka. Zwróciła się do przyszłej matki, że jednak nie jest pierwszej młodości i że czasu nie oszuka.

Tak czy siak nie jest pani pierwszej młodości. Mimo że jest pani zadbana, po zabiegach itd. 30 lat pani nie ma, czasu się nie oszuka. Życzę więcej dystansu do siebie - napisała.

W obronie Korty stanęli inni internauci, którzy próbowali wytłumaczyć krytykom, że ciąża w każdym wieku niesie za sobą ryzyko. Uspokajali również przyszłą mamę, żeby nie przejmowała się nieprzychylnymi komentarzami i nie denerwowała się.

A Wy co myślicie o późnym macierzyństwie? Kto ma rację?

AW

Więcej o:
Komentarze (69)
Kinga Korta pokazuje brzuch. Internauta zarzuca, że jak dziecko będzie miało 20 lat, to ona 70. Odpowiedziała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: maga

  Oceniono 219 razy 201

  Tylu alkoholików robi dzieci, jedno po drugim lądujące w domach dziecka i rodzinach zastępczych, a ci smutni ludzie się czepiają bogatej, zdrowej babki, która w wieku 70 lat będzie jeszcze długo w świetnej kondycji, a dziecko na pewno nie wyląduje na dworcu w wieku 18 lat. To dziecko wygrało los na loterii, że rodzi się u niej, a nie u was, nędzne garkotłuki za 500+.

 • Gość: iks

  Oceniono 111 razy 99

  JEJ SPRAWA! DO CHOLERY LUDZIE PRZESTAŃCIE CIĄGLE WPIEPRZAĆ SIĘ I OCENIAĆ ŻYCIE INNYCH!!! A JAK STARY GRZMOT PAZURA JUŻ 4 DZIECKO POCZĄŁ (W TYM 3 MAŁYCH) TO JEST OK??? TO DOPIERO NIEODPOWIEDZIALNE, BO ŻONA BĘDZIE NIEBAWEM NIAŃCZYŁA I JEGO..... NOS DO D..PY, PODEJMUJCIE SWOJE DECYZJE I WYBORY ŻYCIOWE!!!

 • yokoono23

  Oceniono 79 razy 69

  Pamiętam jak na głębokiej prowincji w Polsce! (wielkopolska)i to za tak zwanej komuny moja dyrektorka szkoły i mama mojej koleżanki w jednym czasie były w ciąży jedna miała 48 lat druga 47 nikogo nie gorszyło to,minęło prawie 40 lat od tego wydarzenia i mam wrażenie że pod względem edukacji zrobilismy ogromny krok w przepasć.

 • dodosdontquack

  Oceniono 73 razy 65

  Na Bolandzkiej wsi kazda dzioucha musi miec brzuch w wieku najwyzej 25 lat, a potem siedziec w chalupie i oporzadzac dzieciaki i chopa. Zagramanica rodza po piecdziesiatce i zyja po 90 lat. ZLO, bez Pana Boga! Prawda jest taka, co wiem od znajomej statystyczki, ze ta tendencja rodzenia dzieci w mlodym wieku przyszla dopiero w czaise rewolucji przemyslowej, gdzie kobiety nie mialy co ze soba zrobic. Wczesniej - i teraz znowu wszystko sie zmienia w tym kierunku - ciaze u poznych czterdziestek byly norma. Poza tym, Korta jest pewnie zdrowsza i lepiej rokuje niz niejedna 20-stka.

 • Gość: Sabina

  Oceniono 60 razy 58

  Mojej mamy sąsiadka urodziła w wieku 50 lat,miała już 2-letniego wnuka.Jej syn kiedy był mały bardzo lubił się przytulać więc ona żartem spytała czy jak będzie duży to tez tak będzie chciał się przytulać.Na to jej synek powiedzial że jak będzie duży to ona już umrze.A ona żyje do tej pory wychowała Go a teraz zajmuje się syna synkiem chociaż ma już 89 lat.Dalej jest w świetnej kondycji,gotuje sprząta,robi zakupy i zajmuje wnukiem a również pomaga wnuczce przy wychowaniu jej synka czyli swojego prawnuczka.

 • Gość: m.

  Oceniono 52 razy 52

  nie rozumiem ludzi. we wszystko muszą się wpie...lać. co ich obchodzi cudzy bachor, czy baba będzie miała 70 czy 100 lat. własnych dzieci niech pilnują i swojego zdrowia, a już najbardziej własnego życia bo widać, że takiego nie mają skoro się emocjonują ciążą jakiejś obcej kobiety "noname". radziłabym tym mądralińskim dobrego psychiatrę

 • Gość: gosc

  Oceniono 52 razy 50

  Ten kto oglądał żony Hollywood wie iż Pani Kinga długo zajść w ciążę nie mogła więc po co ten jad teraz??

 • derylski

  Oceniono 47 razy 43

  Nie wiem kto to jest ale wyglada młodo zdrowo i bogato wiec dziecko bedzie miało fajne życie , Polka patolka musi zajść mając 18 bo z czego bedzie żyć , a tak jest zasiłek , jest 500+ i mozna dalej chlać

 • Gość: Aga

  Oceniono 39 razy 37

  Super. Ja urodziłam w wieku 43 lat i to późne macierzyństwo to najpiękniejsze co mnie spotkało. Proszę dbać o siebie i maleństwo. Duźo zdrówka😊

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX