To się nazywa sodówa. Maffashion żali się na paparazzi. "Przejechali mi po nodze!". Tłumaczy się też z własnych porównań do... Przybylskiej

Maffashion zrelacjonowała na Instagramie przykrą sytuację, której ostatnio doświadczyła. Przy okazji pożaliła się na paparazzi.

Czyżby Maffashion miała już dość popularności, o którą tak bardzo walczyła przez kilka ostatnich lat? Blogerka na Instagramie opublikowała dramatyczny filmik, w którym dała upust swoim emocjom. Żali się w nim na paparazzi, którzy ją nieustannie obserwują i robią zdjęcia.

To jest mój prywatny czas. Kurde! Chcę iść do knajpy. Kasia chciała mi szybko zrobić zdjęcie, bo pada, a tam był daszek. Ja rozumiem, że są ludzie, którzy robią ustawki, ale to był mój prywatny czas, ja nie robię ustawek, nie chcę, żeby za mną chodzili. Domyślam się, w jakim medium będą te zdjęcia, jak siedzę na krześle, a Kasia robi mi dwie foty. Pewnie będzie tam widać mojego doczepa - żaliła się blogerka.

Maffashion w momencie, gdy zobaczyła fotoreporterów, ruszyła w ich stronę, żeby w rewanżu ich nagrać. Ci zamknęli się przed nią w samochodzie i odjechali prosto spod nosa.

Jeszcze mnie potrącił prawie furą, jak podeszłam. Paparazzi przejechali mi po nodze samochodem. Co do nogi, nie boli, ale but uszkodzony - relacjonowała ze łzami w oczach.
Po prostu chciałam nagrać twarze tych fotografów i powiedzieć "siema" (...). Samochód stał, ja złapałam za klamkę. I on wtedy ruszył z piskiem opon (...). Przejechali mi po nodze  - tłumaczyła się w późniejszym nagraniu.

Gdy emocje już opadły, Maffashion później zaczęła się tłumaczyć ze swojej gwałtownej reakcji:

Nigdy nie mam żadnego problemu z tym, jak na przykład jestem gdzieś na wydarzeniu medialnym, ktoś robi zdjęcia w jakimś programie. Luz. Mogę gdzieś tam się schować, jak wychodzę ze śniadaniówki, a teraz siedziałam sobie tu przy knajpie, widziałam, jak mi z lunety robi foty, założyłam kaptur, wstałam, wyszłam, drzwi były zamknięte, szyba przyciemniona, powiedziałam siema, samochód przejechał mi po nodze. Ale robić mi zdjęcia na legalu to mogą, ja zwrócić uwagi nie?

Maffashion postanowiła też wykorzystać sytuację, żeby wytłumaczyć się ze swoich własnych porównań do Anny Przybylskiej. Z jej słów wynika, że nawiązywała właśnie do podobnych sytuacji, na które zmarła aktorka również się skarżyła i była za to krytykowana.

AG

Więcej o:
Komentarze (13)
Maffashion w dramatycznej relacji ze łzami w oczach żali się na paparazzi. "Przejechali mi po nodze samochodem"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 8

  Ta to ma życiowe problemy:D

 • Gość: ela z wesela

  Oceniono 7 razy 7

  to chyba trzeba było na policję z tym iść, a nie snapa nagrywać, ale co ja się tam znam...

 • Gość: Kuuuuj

  Oceniono 4 razy 4

  Prywatny czas to by miała gdyby za insta sie nie łapała :)))))

 • Gość: Jmr

  Oceniono 2 razy 2

  To dla mnie szczerze powiedziawszy zabawne. Nie rozumiem jej fenomenu bo biznes nakręcają jej Ci, którzy żyją jej życiem. Nie mają swojego ?
  Jest tyle wartościowych ludzi, którzy publikują cenną merytorycznie treść - również w sieci.
  Raczej trudno mi skonfrontować to z osobą, która gdy ktoś jej przejechał po stopie samochodem, zamiast jechać na policję lub do lekarza chwyta za telefon i płacze na instagramie, że cytuję: „Paparazzi przejechali mi po nodze samochodem. (...) but uszkodzony - relacjonowała ze łzami w oczach.”

 • Gość: mmmm

  Oceniono 5 razy 1

  Julii ze Złotowa po prostu sodówa uderzyła do głowy. Julio kim jesteś., odpowiem Ci -nikim

 • Gość: Wujek Waldek

  Oceniono 1 raz 1

  To kim jest to MadaFakszyn?

 • Gość: wow

  0

  Maszcośtam ma parcie na szkło i umie jedynie robić sobie samoje...b...ki , z tego żyje. Ale że są tacy, którzy to oglądają, toż to szok. a ma toto fanów swoich ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX