Agnieszka Sienkiewicz do tej pory ukrywała męża. Teraz razem zapozowali na ściance! To niezły przystojniak

Agnieszka Sienkiewicz i Mikołaj Gauer dbają o prywatność. Aktorka nie pokazała nawet zdjęć ze ślubu. Na premierze "Kobiety Sukcesu" nareszcie pojawili się razem!

Agnieszka Sienkiewicz w zeszłym roku wzięła cichy ślub z Mikołajem Gauerem. Aktorka nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym, nie pokazała nawet zdjęć w sukni ślubnej. Do tej pory starała się ukrywać wizerunek męża.

Z okazji premiery filmu "Kobieta sukcesu", która odbyła się w warszawskich "Złotych Tarasach" para zrobiła wyjątek i wspólnie zapozowali na ściance.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Małżonkowie zaprezentowali się bardzo pozytywnie. Agnieszka Sienkiewicz postawiła na modną stylizację, jej mąż raczej na klasykę. Fajnie się uzupełniali i widać, że stanowią udaną parę!

Warto wspomnieć, że cichy ślub aktorki odbył się w Łodzi. Para mieszka tam i wychowuje dwuletnią córkę, Zofię. Naszym zdaniem Mikołaj Gauer to niezły przystojniak! Gratulujemy Agnieszce Sieniewicz fajnego męża i życzymy szczęścia.

PC

Więcej o:
Komentarze (10)
Agnieszka Sienkiewicz do tej pory ukrywała męża. Teraz razem zapozowali na ściance! To niezły przystojniak
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ania

  Oceniono 4 razy 4

  Czy w tle jest kolejna rozbita prze nią rodzina z małymi dziećmi?

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 1

  to ta z tych sienkiewiczów ????- a męża ukrywała bo może był poszukiwany listem gonczym ???

 • Gość: zdegustowany

  0

  Nie dziwię, że mąż nie chciał się pokazywać, rodzinka żyje z krzywdy ludzi, którzy mieszkają w ich kamienicach, płacąc po 10 zł za metr, robiąc wszystkie remonty na własną kieszeń leje się im na głowę woda, bo dach jak sito, okna na klatkach same się rozsypują, nie było żadnego remontu od kilku dekad, piwnice pozalewane od niedrożnych studzienek, instalacje kominowe często niedrożne a kominiarze tylko podpisują papiery, traktują ludzj jak śmieci jednocześnie żądając pieniędzy. Może czas aby wszyscy dowiedzieli się na czym ten pan robi pieniądze. Ta pani pokazuje się przy różnych akcjach charytatywnych jednocześnie czerpie z krzywdy osób jak Ci ludzie. Wszystko na pokaz i obraz dobra i sielanki a w rzeczywistości chciwość i zepsucie.

 • Gość: Elka

  0

  ta "wspaniała" para dba o swoją prywatność a zabiera i niszczy prywatność innym ludziom.. eh ci ludzie z półświatka medialnego powinni zadbać raczej nie o wygląd i karierę ale o własne sumienie i duszę

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy -2

  zarost na dziko wygląda niechlujnie

 • Gość: UWAGA

  Oceniono 6 razy -2

  fajny, uważaj na koleżankę z TVN

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy -2

  Fajniuchny , ale zajęty.

 • Gość: bebe

  Oceniono 7 razy -3

  Fatalna fryzura, dodaje jej 10 lat, a urode zawsze pszasna miala by nie powiedziec wsiowa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX